Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #komputery #sluchawki

Mirki, potrzebuję słuchawki, które wytłumią mi dzwięki otoczenia.
W domu, na HO, co chwila jakieś hałasy, które mnie rozpraszają. Mam słuchawki planktronica które mają dobrą jakość mikrofonu, wycinają tło ale niestety słyszę też hałasy z otoczenia. wiec mysle o
dokanałowych zeby pełniły też funkcję zatyczek do uszu :)

Możecie zaproponować coś za małe pieniądze?
  • 7
@ZaczynamNaZielono od niedawna mam HUAWEI FreeBuds 4i. Ludzie niby narzekają na ANC w nic, ale w praktyce w samolocie nie słyszałem nic po za muzyka/netflixem, a np. na spacerach 8 razy patrzę czy nic nie jedzie. Jakość rozmów też spoko dość dobrze wycinają tło. Przy rozmowie odkurzałem i używałem miksera, a rozmówca nie narzekał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaczynamNaZielono od niedawna mam HUAWEI FreeBuds 4i. Ludzie niby narzekają na ANC w nic, ale w praktyce w samolocie nie słyszałem nic po za muzyka/netflixem, a np. na spacerach 8 razy patrzę czy nic nie jedzie. Jakość rozmów też spoko dość dobrze wycinają tło. Przy rozmowie odkurzałem i używałem miksera, a rozmówca nie narzekał.

@Zachodni_Wiatr: @ZaczynamNaZielono: też mam ten model, ale w trakcie rozmowy telefonicznej rozmówcy często kiepsko mnie słyszą
@k__d no to ja totalnie nie mam takiego problemu, sklep, centrum miasta czy rozmowy przy jakiś robotach domowych jak koszenie trawy i zawsze bez problemu. Wiem bo na początku się upewniałem czy na pewno jest okej i byłem w szoku jak dobrze sobie radzą. Może zależy od egzemplarza xD