Wpis z mikrobloga

Niby już #wykop30plus od paru lat ale jakoś tego nie czuje. Tzn plecy napierd4l4ja, akurat dziś coś strzeliło przy przenoszeniu szafki, ale ja nie o tym

W głowie mam jedno wielkie xD

Mieszkam na wsi między akurat staruchami, nie przepadam za ludźmi, więc może też mam niepełny obraz, jedynych bliskich sąsiadów mam 40+

Lubię chodzić po polach i krzakach, przymusowo i tak chodzę jak mi kot ucieknie za daleko (ma gps) i nie wraca jak się ściemnia. Lubię położyć się na trawie i leżeć. Lubię chodzić w słuchawkach i słuchać muzyki jak coś robię. Lubię grać w gry (choć nie mam na to czasu ofc). Nie miałbym nawet wiele przeciwko wróceniu się do szkoły (bo i tak głównie olewałem naukę, bo mi przychodziła zbyt łatwo i chodziłem tam dla towarzystwa, śmieszków z kolegami, itd). Gdyby nie to, że koledzy się porozchodzili to chętnie poszedłbym włóczyć się w nocy po wsi jak 20 lat temu, podpalić deskorolkę i na niej pojeździć, przeskoczyć płot pod szkołą pograć w piłkę, wejść na dach szkoły, bo drabina była niezabezpieczona.

I nie wiem jak zakończyć tego posta. Też tak macie, czy coś?
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noekid: jak plecy bolą to przychodzą rozkminy xD
Ja bym się pobawił w piasku samochodzikami z kolegami, jak za dawnych lat. Jeden budował tor wyścigowy a inny wielką posiadłość i wrum samochodzikami.
@bartpl: cenie sobie stałość związku, miałem dwie długoterminowe baby (jedną dalej mam), kręciłem się koło koło kilku (w tym jedna przylepa, co miała kilka lat mniej i już gdy miałem te 23 lata to mi dodawała młodości sama mając 17), było fajnie, ale to było wtedy. Dzisiejszej gówniary chowanej na instagramach i tinderach to bym nie ogarnął.

Wolę życie naprawdę i dwustronne zainteresowanie. O i ta stałość, co teraz mam.
dopada Cie druga młodosc


@adam-photolive: bardziej bym powiedzial, że pierwsza się nie skończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie tak, że byłem poważny i ułożony i przestałem i wróciłem do leżenia na trawie jak kiedyś - po prostu robię to non stop
I nie wiem jak zakończyć tego posta. Też tak macie, czy coś?


@noekid: Tak. Ja na końcu postów, wpisów czy innych komentarzy wstawiam te głupie mordy z pod spodu "lennyface" czy jakoś tak i wtedy czuję się młodziej bo mi plusy dają wtedy dzieciaki z tego portalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@noekid: ja też tak mam, wszystko jest ok. Tyle, że ja mam ziomków, którzy też się lubią poszlajać. Opierasz się procesowi dziadzienia, oby tak dalej.
@Opportunist: o nie nie, to ja mogę robić i bez dziecka, a z dzieckiem będę musiał zrezygnować z masy hobby.

Trochę szkoda, że dzieci rodziny są nienormalne (w sensie niewychowane tak, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego), bo czasem byłoby fajnie być "cool wujkiem", no ale swoich nie będę robić.
Idź teraz i wejdź na dach szkoły. Zapewniam, że ból pleców stanie się wtedy najmniejszym problemem.


@cooles: a co jeszcze złego może się stać? Chyba to, że ktoś uzna mnie za chorego psychicznie dziada jak mnie zobaczy i mnie aresztują czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) po drabinach chodzę tak czy siak, na drzewa też wchodzę, nie jestem jakiś całkiem niesprawny xD