Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;Dr Chciałbym pójść na #silownia tylko problem jest taki, że nie wiem, od czego zacząć.

Coś o mnie: 25 lat, sylwetka typowy skinny fat, 73kg, 176cm, kurza klatka piersiowa. Za młodu zawsze byłem chudy, przez #!$%@?ą dietę (fast foody, pizza, hot dogi, kebaby, burgery, dzień w dzień przez parę lat) przez ostatnie kilka lat uzbierałem około 13kg tłuszczu za dużo(23kg body fat). Poziom visceral fat mam tak wysoki jak ludzie po 40. Oprócz tego mam strasznie mało mięśni (26kg skeletal muscle mass wg MRI), no i oczywiście niedobór protein.
Mówimy tu o poziomie, że bicepsa ktoś może objąć ręką, a nadgarstek ma obwód 16cm

Chciałbym w końcu wziąć się za siebie ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Jaka dieta, a szczególnie od jakich ćwiczeń zacząć, jeśli na przykład nie jestem w stanie nawet podnieść samej sztangi bez ciężarów, ani nawet zrobić pompki czy też podciągnąć się na drążku?

Czy na początku jakieś ćwiczenia w domu mają sens?Jeśli tak, to jakie?

#mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631bba30bc498104260bf2ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: zajrzyj na mój profil na Instagram - medycyna.silowa. Znajdziesz tam darmowy plan do pobrania oraz ofertę współpracy jakbyś chciał działać wspólnie - akurat trwa promocja na całą ofertę:) Dodatkowo będziesz miał rabat na współpracę z dietetykiem więc fajna sprawa