Wpis z mikrobloga

@SOLDIER_OF_FROGTAN: Głupie bardzo. Nigdy nie wiadomo czy nie ma tam jakiegoś #!$%@? dla którego jevniecie koktajlu orkowa Gikiewiczowi do chaty albo #!$%@? innej sytuacji by się zemścić to nic...
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: przecież facet dobrze wie że jak którys z kibiców postawi stopę na murawie to na wklepana karę i zakaz. Dobrze zdaje sobie sprawę że oni mogą tylko pokrzyczeć i że ciężko przegrać w jego pozycji. Myślę że nie byłby taki cwany gdyby szanse były równe
  • Odpowiedz
Dam przykład, mój wujek już emeryt, kibic siatkówki, wybrał się na mecz swojej ulubionej drużyny siatkarskiej. Usiadł na trybunach kibiców swojej drużyny. W trakcie meczu pezyspiweka kto nie skacze.ten, z racji wieku wujek nie podskakiwał. I co się stało dalej? W jego stoene zaczęły lecieć smiesi, puszki, wyzwiska. Kibole to yebane podludzie


@Berkel_88: taka patola na siatkówce?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SOLDIER_OF_FROGTAN:

No tak, bo to wyjątkowa sytuacja, że trybuny wyzywają piłkarzy. Dla mnie to jest sebix w zachowaniu, obyciu, dyskusji. I ta sytuacja tylko to potwierdza.


Byłeś kiedyś na meczu? Widziałeś jakie bydło tam przychodzi? I właśnie największe kibolskie bydło siedziało za jego bramką i próbowali go wytrącić z równowagi. Nie dziwię się, że puściły mu nerwy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@abuk220: poradzili, poradzili, zobacz że sebki za banerem niczym kundle za bramą, dobrze wiedzą że nic dobrego ich nie czeka jak tylko przeskoczą. Co poujadają za banerem to ich.
  • Odpowiedz