Wpis z mikrobloga

Szkoda trochę chłopa. Tak obiektywnie patrząc to myślę że jest na poziomie Szczęsnego. Raczej jest lepszy niż Grabara i Drągowski. Co do Skorupskiego, to nigdy jakoś mnie nie przekonywał.

Zbliżają się mistrzostwa, Szczęsny będzie numerem 1, jest niemal pewne że coś odwali, kontuzja, czerwo, albo będzie grał ujowo, jak on to potrafi.

Wojtuś najlepiej się czuje jak ma mocnego rywala. Paradoksalnie to najlepszy czas miał chyba za Wuja, kiedy nie było jedynki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ikimrdbeietocytynal: Rafał Gikiewicz obronił karnego w ostatnich sekundach dając wygraną swojej drużynie. A potem zaczyna zachowywać się jak dzban najpierw uciszając wściekłych kibiców rywala, a potem nadstawiając ucha co też ma pogardliwy wydźwięk (coś w stylu nie słyszę co tam szczekacie). Co w konsekwencji poskutkowało tym, że kibice chcieli wyjaśnić sprawę bezpośrednio z Rafałem wchodząc na boisko
@szymekk5: ja jestem zdania, że pewnych rzeczy i zachowań nie da się przewidzieć dlatego lepiej ich nie prowokować. Tym opisem: "same chojraki na zasadzie "trzymaj mnie bo mu Zara wyjebe"" równie dobrze można opisać zachowanie Gikiewicza, który założył, że będąc na boisku może prowokować bo nikt mu nic nie zrobi.