Wpis z mikrobloga

@noe44:

2,5 roku biegania. Trenuje sam. Do wielu rzeczy doszedłem zupełnie sam . Różne treningi, dużo czytania i doskonalenia. Dużo potu wylane. Przede wszystkim zejscie ze 110kg do 75 kg w 10miesiecy (od tamtej pory waga non-stop ta sama, trochę inna kompozycja ciała. Miałem kilka pomniejszych kontuzji ale wszystko ok. Czuję się rewelacyjnie. Wszystkie cele biegowe na 2022 osiągnięte. Szkoda ,że nie zrobiłem takiej foty w tamtym roku. Pamiętam tylko że maraton to był równo 04:00:00 . Ten tutaj to czas z zegarka. Czas z chipa to 03:19 z groszami. Trenuje dalej i myśle, o następnych 3 miesiącach i zaczynam rysować plany na 2023.
Z fartem Mirabelki i Mirki.

#bieganie #biegajzwykopem #chwalesie
noe44 - @noe44: 

2,5 roku biegania. Trenuje sam. Do wielu rzeczy doszedłem zupełni...

źródło: comment_16627515841AjkfYLuCv21x9Gr247anM.jpg

Pobierz
  • 8
@blazko: dziękuję. Zdrowia nigdy za wiele. Tak na marginesie to muszę z Tobą zrobić "challenge" jakiś. Masz odznakę w connect, którą muszę wbić a mogę tylko z kimś kto ją ma( ͡° ͜ʖ ͡°) znaczenie dla mnie ma to minimalne...ale obiecałem synowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@blazko: jak zobaczysz w Garmin Connect prośbę o zaakceptownie wyzwania to poprostu zaakceptuj proszę. Zaraz to zrobię. Dziękuję raz jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noe44: no to ja po 2.5 roku zszedłem do 92 kg i waga nie chce spaść.
Ale przyznaje lubię czekoladę więc i tak jestem zadowolony.

Sprawdź czy robiłeś kiedyś przed bieganiem badania na cholesterol lipogram. Jeśli tak to zrób sobie teraz. Bo ja jem tyle samo słodyczy co kiedyś a i tak mam lepsze wyniki zdrowotne.

Twoje czasy to dla mnie kosmos.
Ale aż tyle nie chce mi się biegać.