Wpis z mikrobloga

@zibizz1: @zwei: dzieki za opinie. Ogólnie teraz zajmuje się rozwojem systemu. Analizuje i proponuje nowe funkcjonalności, moduły itp. Przygotowuję specyfikacje do IT i potem testuje. Tak ze cos tam mam wspólnego z tym, tyle że nie koduje. Szukam czegoś co pomoże mi poszerzyć wiedzę. Nie koniecznie programować.
  • Odpowiedz
@kwahu666_ponownie: Nauka programowania jest jak jedzenie grzybów. Masz 2 wyjścia.
A. Idziesz do kogos kto oferuje tone grzybów za 3,5,albo 10tys zł(kurs) ale musisz to jeszcze zjeść(przyswoić) co nie jest wcale łatwe
B. Idziesz do lasu (google) i zbierasz sobie troche grzybów, tak na jeden posiłek (szukasz wiedzy), czasem znajdzesz w lesie(internet) dobre miejsce w którym jest masa gdzybów (dobhre źródło do nauki) i możesz tam jakiś czas wracac i sobie
  • Odpowiedz
@kwahu666_ponownie: fullstackopen, freecodecamp, the Odin project, frontendmasters, niektóre kursy na udemy ale tylko ze zniżką na 9usd, CS50. Większość kursów za grubą kasę to golenie jeleni, a no code to żart.
  • Odpowiedz
@groman43: w internecie jest mnóstwo informacj. Bardziej lub mniej pomocnych. Portal społecznościowy na którym jest dużo specjalistów jest moim zdaniem bardzo dobrym narzędziem do weryfikacji znalezionych informacji. Jak widać jest tez miejscem,.w którym przebywają aspołeczni malkontenci, niemający posłuchu w życiu, którzy swe ułomności pokazują poprzez zbędne komentarze nie na temat.
  • Odpowiedz
w internecie jest mnóstwo informacj. Bardziej lub mniej pomocnych


oraz

Portal społecznościowy na którym jest dużo specjalistów jest moim zdaniem bardzo dobrym narzędziem do weryfikacji znalezionych informacji.


@kwahu666_ponownie: Pomyśl proszę, dlaczego ten portal społecznościowy miałby być jakiś inny i akurat bardziej pomocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@groman43: słuchaj. Sprawa jest prosta. Nie masz do powiedzenia nic ciekawego w temacie to milcz. Wyraziłeś zdanie o kursie. Spoko. Wkleiłeś link, pomocny,.tez spoko. Resztę sobie daruj. Nie teorzmy obrazu w którym w IT kodują sami genialni spece i to nie dla każdego pierwszego lepszego. Mam na codzień styczność z programistami i większość to barany niestety. Zresztą jak w życiu. Pomijam fakt ze pisałem ze nie chce kodować. Chce poszerzyć wiedzę.
  • Odpowiedz