Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiquantParty:
Siemanko mam problem z komputerem. W różnych momentach użytkowania jak granie, przeglądanie netu itp wyskakuje mi coś takiego na ekranie jak na zdjęciu. Jest crash i komp się resetuje. Podmieniałem grafike, zasilacz, robiłem formaty, reinstal sterowników i nic. Macie jakieś pomysły?

#naprawa #pcmasterrace #komputery #pc #gpu
#zasilacz ##!$%@?
PiquantParty - @PiquantParty: 
Siemanko mam problem z komputerem. W różnych momentach...

źródło: comment_1662743915cmvZo070nvybMOL7VVS4MX.jpg

Pobierz
  • 11
@100-letz: @mlody221: Na jakiej podstawie stawiacie takie diagnozy? Nie mówię, że nie macie racji, bo może tak być, ale ja też w pierwszej kolejności obstawiałbym GPU jak @L3gion bo ewidentny problem z wyświetlaniem obrazu, ew. jeszcze może monitor, ale żeby płyta czy dysk?
@beer_man: jasny sygnał od płyty głównej, że jej żywot dobiega końca. Jeżeli wymieniałeś karte graficzną i dalej się tak dzieje to płyta. Jak masz możliwość to sprawdź na innej czy się tak dzieje i będziesz miał wtedy odpowiedź.
@PiquantParty: obstawiam na problem z BGA pod chipsetem, bo wskazują na to objawy - problem w losowych momentach.
Gdyby coś innego było uszkodzonego, to miałbyś od razu restart lub czarny ekran.
Dyski nie powodują takich błędów.
GPU ci pada.


@L3gion:

Podmieniałem grafikę

Więc mówisz, że dwie karty wywalają taki sam błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezłego pecha ma OP

@PiquantParty: Sprawdź monitor, a najpierw kabel łączący GPU z wyświetlaczem bo skoro zamieniałeś kartę graficzną a błąd dalej występuje, to oznacza, że problem tkwi w innym miejscu.