Wpis z mikrobloga

@Cadore: Myślę, że jakby była jednym z głównych mocarstw atomowych to nikt by ich nie zaatakował. Myślę też że zostali wydymani, bo umowa została złamana więc pomoc reszty świata czy chociażby pozostałych stron Memorandum jest jak najbardziej na miejscu i to nawet w większej formie niż obecnie.
@MrKudlaty To źle widzisz. Wisi mi co będzie z Ukrainą i żyje według zasady, że jak mnie problem nie dotyczy to się nie mieszam bo nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi
Wisi mi co będzie z Ukrainą i żyje według zasady, że jak mnie problem nie dotyczy to się nie mieszam


@Cadore: ale my tu w Polsce mieliśmy np. śp Bartoszewskiego, który mówił "warto być przyzwoitym". Może u was w Rosji jest inaczej, ale w Europie tak to postrzegamy
W 3 dni może nie, ale jakby reszta świata się nie #!$%@?ła to już dawno temu Ukraina by nie istniała

@Cadore: a przypomnisz moze kiedy Rosjanie robili desant na hostomel z którego chcieli zdobyć Kijów?
@stulejan_perspective masz częściową racje. Zgadza się, że większość swiata #!$%@? się z tego powodu, ale Ukraina utrzymala się te 3 dni ze wzgledu na szkolenia i sprzet ktory jeszcze przed wojna dostarczylo USA i NATO.