Wpis z mikrobloga

Serio nie istnieją żadne inne leki na #depresja i #nerwicalekowa niż ssri? Byłem u psychiatry i dostałem receptę na ssri, a tyle się naczytałem o tym jakie to gówno, że teraz boję się tego brać. Oczywiście lekarz twierdzi, że na takie zaburzenia nie ma innych leków, tzn. są różne, ale wszystkie bazują na ssri. Serio? Czy wywaliłem właśnie 260 zł za wizytę do śmietnika? I jeszcze wytyczne, że lek można brać tylko rano, jak ja pracuję w takim #!$%@? systemie, że czasem wstaje o 7 a czasem o 13 i co teraz mam specjalnie budzić sie codziennie rano na tabletkę? Ja #!$%@?.
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
Serio nie istnieją żadne inne leki na #depresja i #nerwicalekowa niż ssri?

isntieją

Oczywiście lekarz twierdzi, że na takie zaburzenia nie ma innych leków, tzn. są różne, ale wszystkie bazują na ssri

to kłamie

a tyle się naczytałem o tym jakie to gówno, że teraz boję się tego brać

a tego bać się nie powinieneś, to jedne z najmniej uciążliwych leków jakie są pod względem skutków ubocznych

I jeszcze wytyczne, że lek
  • Odpowiedz
@CoolerHusky: tu nawet średnio są imao klasyczne, jest moklobemid po którym można jeść co się chce na ogół. z nieodwracalnych nieselektywnych to jest chyba tylko 'przedawkowana' selegilina

też to nie jedyne rodziny, sa tca, pregabalina, bupropion dziwactwa typu: buspiron, agomelatyna, tianeptyna, mianseryna, opipramol, neuroleptyki w małych dawkach jako dodatek.
  • Odpowiedz
@Overthefear: słusznie się ich boisz, ssri tak potrafią #!$%@? zdrowie ze wczesniejsze problemy beda sie wydawać drobne. mnie nikt nie ostrzegł przed tym jak zaczynalem to brać, uwierzyłem w te brednie że "takie to bezpieczne i przebadane", myslalem ze skoro oferuje to lekarz to wie co robi - i uważam to za najgorszą decyzję w swoim życiu, ich negatywne skutki są dla mnie nadal okropne na co dzień (pssd). i mówie
  • Odpowiedz
paroksetynę, trafilem wyjatkowo źle. ale przez ten czas jak probowalem zrozumiec co sie ze mna dzieje naczytalem sie wielu historii roznych ludzi, no i nie ma takiego ssri ktore byloby bezpieczne
  • Odpowiedz