Wpis z mikrobloga

@kilemile: "A to nie tak. Ja jestem przed trzydziestką, to nie chcę się bawić w dom, ale nie mówię, że za kilka lat nie chciałabym urodzić dziecka, założyć rodziny. Myślę, że mnie zostawił, bo po prostu był zazdrosny o moje sukcesy, ale sam nic nie robił, nie starał się w swojej pracy"

kolejna alfa-widow nam się starzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)? pier*oli o pracy i karierze a
@kilemile: Kiedyś, bardzo dawno temu jedna panna chciała mi zaimponować tym, że odniosła życiowy sukces, ma mieszkanie, służbowe auto (sedan) i jest zupełnie samodzielna. Zapytałem ile zarabia netto, i czy mieszkanie wynajmuje, ma na kredyt czy kupiła za gotówkę. No i się obraziła :D Tyle są warte te "sukcesy" singielek, które nie chcą leniwca - bo myślą, że to one są od leniuchowania :)
@kilemile: "... Robią te swoje słodkie minki, prężą się, wypinając wszelkie atrybuty. W ogóle same zagadują, zapraszają do tańca, nawet drinki stawiają. Nie mają żadnych oporów. I co mają robić tacy faceci? Normalne, że stają się leniwi, bo po co mają się starać, skoro i tak laski przejmują dzisiaj inicjatywę całkowicie."

No tak, bo przecież jak ostatnio byłem w klubie to musiałem się odpędzać od natarczywych Julek xDDD
Laska celuje w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kilemile niezły wysryw trzeba przyznać XD marzę o takiej pani manager która w domu będzie mi mówić co mam robić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Frankyyfrank: ja byłem w związku z wysoko postawioną panią menadżer z dużego korpo. Generalnie wporzo, tylko korpo ryje ludziom banie na pewnym etapie i nie są w stanie przyznać się do błędu bez przerzucenia odpowiedzialności na kogoś innego. "Tak, moje zachowanie mogło wydawać
@kilemile: Po prostu popyt na "ciekawe męskie okazy" jest większy niż podaż. - cytat z artykułu.

Ciekawy męski okaz - zbiór ulubionych cech w facecie, które są wynikiem przeglądania olbrzymiej liczby zdjęć bardzo atrakcyjnych mężczyzn - chadów i gigachadów.

Ciekawy okaz, wyróżnia się czymś, na tle wielu zapamiętanych zdjęć jakie do tej pory kobieta widziała.
Obrazy które ogląda kobieta, wypaczają rzeczywisty obraz faceta przez pożądanie tylko takich,
którzy są bardzo atrakcyjni