Wpis z mikrobloga

No i kolejna sprawa - Wiedźmin 4. Czeka ktoś na kolejną część, czy uważacie, że powinni zakończyć na 3?


@Niemampomyslunalogin123: średnio, bo CDP się #!$%@?ł i pewnie będzie takie gówno jak CP2077 albo i większe.
  • Odpowiedz
Są tu jacyś fani Cyberpunka?


@Niemampomyslunalogin123: tak, ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co sądzicie o tym, że Redzi mają zamiar wypuścić nowego patcha i DLC wyłącznie na konsole nowej generacji i PC?


@Niemampomyslunalogin123: z jednej strony jest to zrozumiałe, z drugiej nieakceptowalne, bo bezpośrednio wymusza na graczach przejście na nowszą generację, poważna firma nie powinna robić takich numerów

Wiedźmin 4. Czeka ktoś na kolejną część,


@
  • Odpowiedz
@tarkaz: Z tego co mi wiadomo, to główną bohaterką 4, ma być Ciri xD

Ja grałam w Cyberpunka na PS4, jakoś ograłam 105h i bawiłam się przednio.
Teraz czekam na jakieś dłuższe wolne, zeby ograć go na PS5. Co prawda mam o tyle spoko sytuację, że mam tą 5, ale faktycznie #!$%@? akcja
  • Odpowiedz
@Niemampomyslunalogin123: Brak dodatku na starą generację to skandal, mam gdzieś to że ktoś mówi że konsole są za słabe, ta gra miała wyjść w kwietniu 2020 gdy to była wciąż obecna generacja i nikt się nie spodziewał dodatków dopiero po trzech latach. Ubisoft daje radę z Asasynami. Far Cry, inne studia też, wypuszczając grę na obie generację.

Zrobiłeś za mocną grę na konsole? To jej nie sprzedawaj i nie reklamuj, zapowiadaj
  • Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to główną bohaterką 4, ma być Ciri xD


@Niemampomyslunalogin123: pierwszy błąd, ludzie chcą Geralta, a nie Ciri, no ale może wykręcą tu coś na wzór The Last of Us 2 i wcisną ludziom ten szajs bez możliwości swobodnego krytykowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brak dodatku na starą generację to skandal


@Rafaello91: bez przesady z tym skandalem, mozna być lekko oburzonym, ale
  • Odpowiedz
@tarkaz: tylko, że trzeba wziąć pod uwagę jak np. wygląda zakup PS5, której po prostu nie ma. Podobnie z kartami graficznymi, których ceny są kosmiczne. Można wypuszczać prokukt, kiedy ludzie mogą z tego w pełni skorzystać. Na chwilę obecną jest to dla wybranych. Gdy kupowałam konsolę dostępnych na całą Irlandię było kilkanaście. Czysty przypadek sprawił, że udało mi się ją mieć. Tu już nie chodzi o to czy wizerunkowo wygląda to
  • Odpowiedz
tylko, że trzeba wziąć pod uwagę jak np. wygląda zakup PS5, której po prostu nie ma


@Niemampomyslunalogin123: czyli sugerujesz, że mają się wstrzymać z premierą DLC do momentu, w ktorym PS5 będzie powszechnie dostępne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba jednak nie, dostępność konsol czy kart graficznych to zupełnie osobna sprawa
  • Odpowiedz
@tarkaz: oczywiście, że nie. Mogą minać lata. Nie zmienia to faktu, że wymyślili sobie jakieś nierealne terminy, które zostały jako tako pospinane, a teraz dalej toczy się gnój. Ja uwielbiam Cybepunka i serio dobrze mi się w niego grało, ale z PR-em u nich słabo :D
  • Odpowiedz
@Niemampomyslunalogin123: cała branża zalicza obsuwy w terminach, tu akurat redów nie można winić za sytuację, za co natomiast mogę ich obwinić to fakt, że kompletnie mi nie zależy na ograniu tego DLC, fajnie, że coś zamierzają dowieźć, ale umówmy się - miało być zupełnie inaczej, miało być multi, miało być kilka dodatków itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarkaz: Tyle że ten dodatek powinien wyjść w 2021 co najmniej a jak bierzesz pod uwagę datę premiery kwiecień 2020 to nawet pod koniec roku 2020.

Ale to wygląda właśnie tak jakby odwlekali ten dodatek do momentu gdzie konsole będą dostępniejsze (bo mówimy już o 2023 roku). Powiedzieli o tym dopiero teraz i jak myślisz, kiedy zapadła decyzja że dodatek będzie tylko na next geny? Bo wydaje mi się że było
  • Odpowiedz
Ale to wygląda właśnie tak jakby odwlekali ten dodatek do momentu gdzie konsole będą dostępniejsze


@Rafaello91: trochę pod teorie spiskowe to podchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedy zapadła decyzja, że nie wyjdzie na old-gen, pewnie na samym początku prac nad nim, dobrze, że informują teraz, a nie w momencie premiery DLC, gracze naciśnieniowani na tyle, że muszą to ograć od razu, mają czas na poszukanie sobie next-gena...
  • Odpowiedz
@tarkaz: Może powiem inaczej: odwlekali podanie informacji że dodatek nie wyjdzie na starą generację. Gdyby to podali w 2021 gdy była słaba dostępność konsol to byłoby gorzej odebrane. Teraz trochę rozejdzie się po kościach bo sporo ludzi już się przerzuciło albo przerzuca, konsole już są nawet fizycznie w sklepach
  • Odpowiedz
Gdyby to podali w 2021


@Rafaello91: wątpie, że sami wiedzieli jak to będzie wyglądać, jakikolwiek dodatek był wtedy jeszcze w powijakach, nie wiedzieli pewnie nawet, że dojdzie do sprzedaży red-engine... zresztą to wszystko nic nie znaczące gdybanie, jest zapowiedź, jest data premiery, zobaczymy czy zrobią robotę, osobiście nie będę zdziwiony jak DLC będzie krótkie i zabugowane, zresztą nie przekonam się samodzielnie, bo póki co nie mam next-gena ( ͡° ͜
  • Odpowiedz