Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@blunch: zawsze mnie zastanawia jak ci ludzie potem te domy utrzymują, w sensie mieszkają jakoś tam #!$%@? bo ledwo wiążą koniec z końcem a ta im #!$%@? nagle tyle elektroniki i innych #!$%@? że rachunki im 3x w górę wyjebuja przeciez

@pilnapotrzeba: chyba opłacają im prąd na x czasu, ale ciekawe co po upływie terminu xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@pilnapotrzeba: już #!$%@? tam z rachunkami. #!$%@?ąc od tragedii, chorób itp. to tam nie dbają w ogóle o czystość i nie naprawiają rzeczy. Nawet jeśli nie wymaga to ani wysiłku ani wydatków. To nie jest wstyd być biednym, ale tam często jest taki syf, że płakać się chce. Gospodarz nie potrafi umyć blatu, ale #!$%@? tak, że jest #!$%@? grubasem
zawsze mnie zastanawia jak ci ludzie potem te domy utrzymują, w sensie mieszkają jakoś tam #!$%@? bo ledwo wiążą koniec z końcem a ta im #!$%@? nagle tyle elektroniki i innych #!$%@? że rachunki im 3x w górę wyjebuja przeciez


@pilnapotrzeba: co takiego im dają? TV, pralkę, zmywarkę, trochę oświetlenia więcej? TV zwykle jakiś mają, przy czym bywa, że jakiś kineskopowy antyk bierze 2x więcej prądu niż nowy większy telewizor. Podobnie
@Modraszek_bagniczek: Co jak co ale tacy ludzie zawsze wolą opłacać telewizję w pierwszej kolejności. Widziałem na własne oczy, jak jeden dzień miałem okazję zrobić "rundkę" po bieda-osiedlach ze sprzedawcą kablówki.


@bukimi: Pracowałem w firmie telekomunikacyjnej i podłączałem internet ludziom w mieszkaniach, uwierz mi, czasami była taka patologia, ze wprost pytali kiedy kończy się promocja za 1zł i trzeba będzie płacić normalne pieniądze i z wielkim przerażeniem, ze kwota instalacyjna 100zl
@blunch: ostatnio widziałem jakiś odcinek i mnie #!$%@? krew zalała. Normalni ludzie żyjący w norze, serii dom katastrofa ale oni jakoś normalnie wyglądający. Mieli dziecko na wózku. No to Dowborówna - #!$%@? wam chatę. Kiedy rodzina wróciła to już #!$%@? w najeczki, guess itd. Znalazłem sobie ich profil na fb a oni wakacje co chwilę, samochód w miarę nowy i cały wall za spamowany tym żeby dać na bombelka i aktywna
osoby ktore są brane to też nie są jakąś patologią


@abraxasss: patologią nie, ale wiele razy trafiały się zwyczajne lenie:

- kobieta mieszka z dorosłym bratem i trójką swoich dzieci, z których córka podchodzi pod 18 a syn to nastolatek. Dowbor wchodzi do domu, a tam tapeta w kuchni zwisa ze ścian, a wszyscy gnieżdżą się w jednym pokoju, bo w drugim mają taką hodowlę grzyba, że #!$%@?. Na pytanie dlaczego
@pilnapotrzeba: Chętnie obejrzałbym program "Nasz nowy dom - powroty". Prowadząca wracałaby do wyremontowanego rok wcześniej domu, aby zobaczyć jak rodzinie się wiedzie i czy zapewnienie "dachu nad głową" pozwoliło rodzinie wyjść na prostą. Obawiam się, że mogłyby wychodzić fajne kwiatki. Zarówno ze strony domowników, którzy mimo nowego domu zdążyli zrobić w nim chlew, poprzez tych, których nie stać na jego utrzymanie (spodziewam się, że tego byłoby mało), a skończywszy na tym
zawsze mnie zastanawia jak ci ludzie potem te domy utrzymują, w sensie mieszkają jakoś tam #!$%@? bo ledwo wiążą koniec z końcem a ta im #!$%@? nagle tyle elektroniki i innych #!$%@? że rachunki im 3x w górę wyjebuja przeciez


@pilnapotrzeba: To zależy od domu.

Np. zazwyczaj mocno docieplają dom + raczej dają takie bardziej energooszczedne systemy ciepłownictwa.

Ale fakt - jak ktoś całe życie palił zużytymi butelkami i oponami, a