Wpis z mikrobloga

@smooker: Pomimo tego, że bardzo kibicuje Ukrainie, to zasmuca mnie ten filmik. Nie jestem pewna że to ochotnik który jest zdolny do zbrodni wojennych, gdybym tylko była pewna...
A tak widzę młodego chłopaka, któremu zmarnowano życie, i do którego chyba jeszcze wciąż nie dociera, jak bardzo...albo jest na silnych lekach..bo nie można inaczej wytłumaczyć tego uśmiechu.
  • Odpowiedz
Nie jestem pewna że to ochotnik który jest zdolny do zbrodni wojennych, gdybym tylko była pewna...

A tak widzę młodego chłopaka, któremu zmarnowano życie, i do którego chyba jeszcze wciąż nie dociera, jak bardzo...


@Krynicka: może mieć pretensje tylko do siebie, swoich rodziców i oligarchów, Putinem na czele.

Sam mógł wyjechać z Rosji wiedząc że nie chce zostać kaleką na wojnie
Mógł poprosić rodziców żeby całą rodziną wyjechali.
Mógł walczyć z
  • Odpowiedz
Nie jestem pewna że to ochotnik który jest zdolny do zbrodni wojennych, gdybym tylko była pewna...


@Krynicka: a jak ma wygladac zły zolnierz? Powinien miec tatuaze na twarzy i bujną brodę? Opaskę na oku? Chłop pojechał napadać na inny kraj i strzelał do jego obrońcow, mnie tam widok jak wraca z #!$%@? łapami niezmiernie cieszy
  • Odpowiedz
@smooker: Ten kacap jest tak durny i nie dotarło do niego jeszcze, że nawet sobie sam już konia nigdy nie zwali, dupy nie podetrze, a jak go ktoś nie nakarmi to zdechnie z głodu i to w imię ludobójcy i zwyrodnialca putlera.
  • Odpowiedz