Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale te dzisiejsze bajki disney'a wygladaja ochydnie. Te modele wyglądają jak z jakiejs plasteliny, to wygląda #!$%@? tak bezdusznie i nudnie, że naprawdę współczuje tym dzieciakom że muszą to ogladac xd jestem ciekaw czy rodziceim puszczaja to na sile i pozniej jest gadka że "dzieciaki to ogladają" czy dzieciaki same chcą z wlasnej woli to oglądać. Bo ja staram sie na to spojrzec oczami 10-letniego mnie i chyba wolałbym obejrzeć powtórke jakiegokolwiek serialu animowanego z lat ok. 2000 niz ogladać te nowe animowane filmy.

#disney #pixar #kreskowki #cartoonnetwork #kiedystobylo #przemyslenia #przemysleniazdupy
B.....n - Mówcie co chcecie ale te dzisiejsze bajki disney'a wygladaja ochydnie. Te m...

źródło: comment_1662705725S8sjnluk4OCTRKSyI4yBr2.jpg

Pobierz
  • 25
jakiegokolwiek serialu animowanego z lat ok. 2000 niz ogladać te nowe animowane filmy.


@BadSebastian: to jest smutne, ale po prostu klasyczna animacja się nie sprzedaje. Od Toy Story a potem Shreka jak studia robiły animacje "komputerowe" to ludzie chodzili do kin, a klasyczne rysowane - nie. Do tego wygląda na to, że taniej jest robić modele 3D i nimi poruszać niż rysować.

W międzyczasie zmienił się też rynek - tak samo