Wpis z mikrobloga

Cześć!
Z racji tego, że chciałabym się podszkolić w SEO i insta, mam w planach założyć blog. Ma to być bardziej po to by zbudować portfolio, w celach edukacyjnych, a nie budownia biznesu. Temat padł na dietetykę i zdrowe odżywianie, bo tak się składa, że jestem po tych studiach + zrobiłam psychodietetykę i jakąś wiedzę mam którą mogę się podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wydaje mi się, ze na insta i w internecie jest już taki przesyt dietetyków, ze ciężko znaleźć coś co nie zostalo już powiedziane, a przecież nie wymyślę koła na nowo. Stąd moje pytanie do #rozowepaski - czy jest coś czego Wam brakuje w wśród tych informacji? Czy jest coś czego chciałybyście lub potrzebujecie się dowiedzieć? Z czym macie największy problem jeśli chodzi o dietę lub codzienne odżywianie? Lub na jakie konta najczęściej zaglądacie? Przepisy? Dietetyka kliniczna? Świadome zakupy? Jakie macie przemyślenia o dietetykach z insta? Będę wdzięczna za kazde odpowiedzi, bo dla mnie to cenne wskazówki :D

#dietetyka #dieta #rozowepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eimin: jest tego za duzo i wszscy powtarzają praktycznie to samo, chcesz sie wybic zacznij postowac jakies głupoty i kontrowersyjne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo ze nie jestem rurzowym paskiem, to mi osobiscie brakuje tematow o odzywianiu w sportach ultra, wszedzie tylko tematy dla totalnych amatorów i typowych ludzi pracujących na etacie.
  • Odpowiedz