Wpis z mikrobloga

Śmieszki śmieszkami, ale trzeba przyznać że się kończy pewna epoka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy na wykopie znajdziemy osobę, która pamięta innego władcę Zjednoczonego Królestwa niż Królowa Elżbieta, skoro pewnie dziadkowie niektórych z nas nie pamiętają innego xD Miała styczność z 15 premierami, była królową gdy na świecie dochodziło do wielkich przemian i wydarzeń. Myślę, że jest to pewnego rodzaju ikona XX/XXI wieku i długo nikt jej nie przebije.

#anglia #uk #wielkabrytania #przemyslenia
  • 34
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Mi to bardziej pokazuje, jak odchodzą jakieś znane osoby, ze to samo tyczy się moich przyjaciół i rodziny i trochę wpadam w panikę, ze to normalne, ze ludzie z mojego otoczenia zaczną się wylogowywac z życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ManiacTeam ale chodziło mi o władcę sprawującego aktualnie władzę, a nie wdowy po królach i myślę, że wszyscy to zrozumieli tylko Ty się czepiasz. Zważając też na to że Elżbieta spotykała się z Churchillem, gdy był premierem. Dla niektórych to brzmi jak inna epoka.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam

dobra, gościu, widzę że nie rozumiesz i nie chce mi się dalej dyskutować o tym () chodziło mi o to, że dla niektórych jedynym władcą na tronie była i jest Elżbieta II.

A Królowa Matka, to tylko... królowa u boku króla, a nie faktyczny władca.
  • Odpowiedz