Wpis z mikrobloga

Mam i ja!
Pen o mocy 80% THC, legalnie prosto z apteki.

Jeżeli chodzi o cenę to wizyta 100 + 540 złoty za produkt.

Działanie: Mocna bardzo sativa, ale bez paranoi czy leków. Dobrze pobudza, umysł jest czysty i nie ma problemów z skupieniem się. Idealny dla osób aktywnych lubiących coś robić po mj.

Zalety: Dyskrecja, łatwość obsługi

Dla osób starszych lub mocno schorowanych pacjentów uważam to za strzał w dziesiątkę, idealny stan i ta łatwość obsługi. Ciężko tłumaczy się 70 latce jak ma używać waporyzaroratora, jaki młynek itp. Tutaj przystawia do ust i ciągnie, tyle.

Jeszcze będę testował więcej i wtedy napisze porządną recenzje, ale teraz zachęcam do zadawania pytań.

#marihuana #thc #wykopjointclub
Pobierz Dyspenseria - Mam i ja! 
Pen o mocy 80% THC, legalnie prosto z apteki. 

Jeżeli ch...
źródło: comment_1662643577wxvItblVyKOp0S4KHgzwDO.jpg
  • 13
@Dyspenseria: OK to cena za pierwsza wizytę. Jak to wyglada później? Tzn czy dostanę receptę po pierwszej wizycie? Czy jest możliwość wyboru odmiany jaka znajdzie się na recepcie?
@highsky: ta promocja tylko na ekstrakty, ale jeżeli chodzi o greendoctora bo współpracujemy od dłuższego czasu to na pierwszej wizycie masz gwarancje recepty o ile wypełnisz szczerze kwalifikacje (za nie nie płacisz)
@Dyspenseria: dobrze to policzyłeś z tymi 10 gramami? Tu masz 80% 0,5 ml za 540 zł, a HHC 99% dwa razy taniej za 1 ml i starcza tylko na 150 buszków. To jak to jest naprawdę?