Wpis z mikrobloga

Walisz 2 bramki i łapiesz asystę z finalistą Ligi Mistrzów i jednym z najsilniejszych klubów ostatnich lat? No oczywiście że każdy będzie mówić o hat-tricku Bobsona z jakimiś czeskimi krecikami. Nawet #!$%@? nikt nie zacznie dyskusji o twojej drugości bo każdy będzie mówić jak #!$%@? ma Milik w Juve. A jesteś ulubieńcem kibiców którzy uwielbiają tylko Maradonę. Pewnie nawet selekcjoner nie oglądał twojego meczu bo po Barwach Szczęścia akurat puścili tą Barcelowiankę. A przylecisz na reprezentację kopać z tymi #!$%@? Puchaczami i innymi drewniakami, w samolocie na mistrzostwa posadzą cię obok Jędzy i znowu zacznie się dyskusja po #!$%@? on tam wogóle przylatywał. Nawet jak zagrasz #!$%@? to nikt nie będzie analizować dlaczego nie przekładasz tego z Napoli na reprezentację, bo każdy będzie zajęty ustawieniem Szczęsnego przy bramce na 1-0 dla Meksyku. Ehhh, całe życie #!$%@? wie który, bo nawet nie drugi...

#tetrycy #mecz #ligamistrzow #reprezentacja #goalpl #pilkanozna
michalxd21 - Walisz 2 bramki i łapiesz asystę z finalistą Ligi Mistrzów i jednym z na...

źródło: comment_1662629537MYE0xZTaMeOMMDe7Iz7Gyp.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@mirnik: Ja jestem kibicem United i proszę mi nie wmawiać ze ten debil tez nim jest. Liverpool to topka w ostatnich latach.

A i dzięki za powodzenia, życzę samych przegranych w LM
  • Odpowiedz
@michalxd21: chciałbym nadmienić, że jak Lewy strzela gola z karnego, to pojawiają się głosy, że z karnego, to każdy głupi umie. Zielu strzelił z karniaczka i zero słowa na ten temat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: moim zdaniem głównym problemem jest, że niektórzy oczekują że 29 letni zawodnik nagle stanie się "world Claas". A tymczasem gość to nawet nie international Claas, raczej league Claas i to, że jeden mecz mu super wyszedł nie zmienia faktu, że gość jest co najwyżej solidny.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: no akurat w klubie to nie pierwszy mecz który mu wyszedł. Gość jest na poziomie Serie A, czy to mało? Wiem, że to nie jest gwiazda światowa, bo Piotrek jest za mało "przebojowy". Ale #!$%@? nie umiesz napisać klasa światowa, klasa europejska? #!$%@? jak borek
  • Odpowiedz
@michalxd21: szkoda mi go w #!$%@?. Jeszcze czytałem na reddicie pierdy angoli i się zesrywali, jaka to beka z Liverpoolu haha i kmiotki dawali MVP temu Anguissa (bo z Fulhamu poszedł do Napoli), a "Zieliński only scored 2 goals". I jeszcze Lewy wygrał Player of the Week, gdy imo Zielu dużo bardziej na to zasłużył ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda mi go, bo grajek naprawdę dobry
  • Odpowiedz