Wpis z mikrobloga

@Smasher69: Iphon, iluzja posiadania czegoś co ma klasa wyższa. A realnie rąbanie oskarów na hajsiwo, za nalepkę jabłka. Prawdziwa klasa wyższa się licytuje, kto ma lepszy jacht.
Ale fakt, to polakpill niezły ( ͡° ͜ʖ ͡°) 6,5k zapiecze
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jemu raczej chodzi o to, że w tym kraju iPhone często jest symbolem statusu i bogactwa

Nawet taki z #!$%@? szybką xD

@Mantusabra: Paradoskalnie iphony cenowo aż tak nie odstają od reszty, do tego mają sporo zalet. One są z jednej strony przereklamowane i niedoceniane. Przereklamowane jako wyżej wspomniany status symbolu, niedocenione jako smartfon ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@erni13: No i to jest super odpowiedź, ja jestem ignorantem totalnym. Jednak nie umknął mojej uwadze fakt, że każdy Iphone jest traktowany niemalże z czcią. Jeśli ktoś lubi to fajnie, ale wielu ludzi go wybiera, bo jest po prostu modny w pewnych kręgach. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mantusabra: nie każdy kto posiada sprzęt od Apple, traktuje to jako demonstracja statusu społecznego. Cześć użytkowników ich ekosystemu robi to z pełną świadomością, bo wynika to z charakteru ich pracy (np. zajmują się tworzeniem lub projektowaniem aplikacji mobilnych przeznaczonych właśnie na tę platformę, tworzą muzykę itd.) lub z osobistych preferencji (np. posiadają inne urządzenia od Apple). Wiadomo, że znajdą się tacy, co kupują telefon za 6,5k tylko po to, żeby się
  • Odpowiedz