Wpis z mikrobloga

@Mistrszzz: Miałem wiele tanich telefonów i wiele takich rodzinie ogarniałem. Nie widziałem jeszcze takiego który by nie lagował po paru miesiąch xD Do tego dodajmy że na start są to straszne gówna jakościowe. Moja mama robi na telefonie najbardziej podstawowe rzeczy a i tak jest milion razy bardziej zadowolena z flagowca.
  • Odpowiedz
@Bog666: Tak skuteczny system zabezpieczeń, że już musieli 9 razy w ciągu 2 lat robić hotfixy, bo dało odpowiednio spreparowaną wiadomością albo wejściem na stronę przejąć telefon.
  • Odpowiedz
@Dioromeh: Weź przestań już #!$%@?ć takie głupoty, sorry ale #!$%@? nienawidzę jak ktoś kto się nie zna idzie w zaparte i wypisuje tak kretyńskie rzeczy, że aż się rzygać chce. Typowy wykopek.... Ekspert od wszystkiego i jednocześnie od niczego. Wrzucam takich jak ty na czarną co by potem na Twoje głupie wysrywy nie trafić w temacie, na którym się nie znam ale potem czarna pełna...

Przy takiej ilości szurów, trolli, przegrywów
  • Odpowiedz
@Dioromeh:

wyłączam apdejty zaraz po zakupie urządzenia. Robię dopiero jak apki nie chcą się włączać ze względu na zbyt starą wersję. ¯_(ツ)_/¯

ale w sumie po co? Zassiesz wszystko to przed czym się broniłeś, wszystko naraz. To nie ma sensu chyba, że zdążysz wymienić komórkę przed pobraniem tego wszystkiego czego nie pobierałeś przez parę lat.
  • Odpowiedz
@BojowyKucyk: z reguły updejtuje te apki które mnie do tego zmuszają. Puki co pamiętam jak kiedyś uzywLem apki bankowej to ona to wymuszała. Poza tym nie ma takiego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smyl: uwielbiam jak potem w komentarzach jest wielka ofensywa androidziarzy, którzy muszą udowadniać jak to są lepsi i bardziej świadomi kiedy apple'owcy mają to po prostu w dupie bo używają sobie dobrze działającego sprzętu i nie mają z niczym problemów xd
  • Odpowiedz
@Cypherspeed: I co z tego, że jest? Korzystałeś? Śmiało - "Hey Siri, navigation to Łódź, piłsudskiego street."

Albo "Hey, Siri play Dżem o Spotify"

Także ten, żarty z Ciebie.
  • Odpowiedz
@Cypherspeed: bo polaki nie potrafią w angielski


@Rustyyyy: bzdura. Potrafią świetnie. Tylko po grzyba mi siri, która nie potrafi polskiej nazwy własnej przeczytać ani zrozumieć, nie mówiąc o czytaniu i pisaniu wiadomości?
Wkurzające, tym bardziej że iphone ma bardzo dobry system mowy i dyktowania po polsku - ale co z tego, jakiś jełop zdecydował że nie może być po angielsku komendy + rozpoznawanie polskiego, a że mamy trudną składnię to
  • Odpowiedz
@mat53: Poprostu nie używam go w takich sytuacjach.


@Cypherspeed: czyli do niczego się nie nadaje. Mieszkam w Polsce i chcę się dowiedzieć jaka pogoda będzie w Pcimiu a nie w Filadelfii, albo żeby mi ustawiła nawigację do Grudziądza a nie do Denver.
  • Odpowiedz
@enron: Innymi słowy polski język jest zbyt #!$%@? by dało by się stworzyć polskojęzyczne siri, które jakością nie dobiegnie od innych języków.
  • Odpowiedz