Wpis z mikrobloga

@Kreation: Dlaczego nieaktualizuję wszystkich aplikacji? Ponieważ nie widzę powodu dla aktualizacji pakietów reklam. Poza tym na telefonie korzystam z aparatu, przeglądarki internetowej + połączenia i smsy koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smyl: 2 dni temu w Xiaomi coś robiłem w ustawieniach i mi wyskoczyła reklama na pełen ekran, pomyślałem wtedy "Ostatni raz ten szajs kupiłem, dobrze, że iPhone zaraz wychodzi", patrzę teraz "O kurde jednak te reklamy nie takie złe xDD"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RolnikSamWdolinie: @Dioromeh: dns.adguard.com , jakie kuwa reklamy? Nic nie widzialem od roku.
@Rustyyyy: mam zespol w pracy, 45 osob. 20 osob uzywa iphone. Moze slabo miarodajne ale wydaje mi sie ze teoche tego sprzetu w polsce się sprzedaje. A wiesz jak patrzyli na mnie jak wlaczylem swiatlo poleceniem glosowym? Jak na czarownice w sredniowieczu. No bo ich iphon to tak niezbyt...
  • Odpowiedz
@Cyslav: XD tak tak w kraju gdzie ludzie zarabiają 650 euro napewno po takiej aktualizacji nagle ktoś by kupił nowy telefon i nowy a nie jakiś z olx, kradziony i składany z 4
  • Odpowiedz
  • 4
@Rustyyyy W kraju gdzie zarabia się 650 euro może tak, na szczęście w Polsce wygląda to znacznie lepiej i iPhony odpowiadają za 25% udziałów w rynku, więc jednak wypadałoby coś z tym zrobić. Szczególnie że są to urządzenia znacznie droższe od konkurencji, a fani szczycą się super systemem operacyjnym. Na szczęście można też kupić flagowca na androidzie, który może i jest tańszy, ale za to potrafi odczytać i wysłać głosowo SMS np.
  • Odpowiedz
@Cypherspeed: nie 8 a 10, poza tym w dobie internetu angielski jest wszędzie wiec jak ktoś był kiepski na lekcjach angielskiego to od grania w gierki czy oglądanie YT mógł się nauczyć.
  • Odpowiedz