Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: ale barometr kalibrowales? Tam sie wpisuje recznie wysokosc, albo aktualne cisnienie npm.

Druga sprawa jak ci liczy kroki?
Bo do schodow chyba akceleronetr ma wieksze znaczenie niz barometr.

Jesli jest z tym picho i nic nie pomaga, w tym wymuszony update przez garmin connect. To zostaje serwis.
@KwasneJablko: @PurpleHaze: czyszczenie nic nie dało. Po jednej z aktualizacji zaczął świrować - tak jak piszesz 50-100. Wcześniej liczył niemal idealnie (po kilka). Rozmawiałem z suportem, twierdzili ze jest w porządku. Po jakimś czasie, czytaj ostatnie 2-4 tygodnie zaczyna powoli się normować. Nadal z dupy wyniki, ale nie chce mi się użerać z debilami na czacie. Dziś zliczył już dwa piętra, mam COVID wiec z ruchu było: sypialnia kuchnia, kuchnia
@KwasneJablko: ja to bym zaczal od czytania instrukcji i skalibrowania czujnika barometrycznego, o ile wczesniej go do imentu nie zatkalem "czyszczeniem".


A ja bym zaczął od Alania tylko śmiesznego wyniku, który rzadko kiedy ma jakiekolwiek odwzorowaniem rzeczywistości i nic nie potrafi go dobrze policzyć xD

No ale ja jestem #!$%@? ¯_(ツ)_/¯


@PurpleHaze: a kto nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kulawy_Lis: troche poczyscilem ta dziurke i zrobilem reset i nie pomoglo zbytnio.

Potem po prostu przestawilem cel pieter z 10 na 100 a potem na 40 i to chyba pomoglo. jest 10:00, doszedlem do biura i mam tylko 6 pieter nakiczonych i tyle moglem z robic w domu wlasnie.
@KwasneJablko: To dobrze. Wydaje mi się ze dobry wpływ na liczenie pięter ma bieganie po nierównym terenie i generalnie ruch po piętrach, czy właśnie pagórkowatym terenie. Zegarek jakby uczy się twojej motoryki i lepiej to liczy. U mnie nie pomagało nic. Resetowałem go chyba 3 razy i liczył piętra jak szalony. Kilka wybiegań, jazd na rowerze. Pochodzenie po schodach i jest jakby lepiej, a ostatnio wcale nie mam czasu na ruszanie