Wpis z mikrobloga

@MoccaC: ale według ciebie co lepsze, słuchac tego co ona sobie rozważy w głowie i powie żeby była dobrze zrozumiana, czy pieetolić trzy po trzy co akurat chce ktoś usłyszec i co mu ślina na język przyniesie jak Wentyl, on wcale nie bierze odpowiedzialności za to co gada. Albo kłamać tak gładko jak Adam bez mrugnięcia okiem
@MoccaC: A może tylko przy nim stała się "zamknięta i trudna"? Typ beke z niej cisnął. Każdy ruch z jej strony, każde zdanie było obracane w crindżowy żart ;) mogła się w ten sposób wycofać, żeby nie dawać pajacowi pola do popisu. I w końcu go wyjaśniła. A tak w ogóle... ciekawe jak wyglądałyby jej relacje z innymi chłopami z hotelu. Z tego co pamiętam z Ośmiojęzycznym Chucky gadka jej się
@MoccaC: czyli według Ciebie wszyscy introwertycy są trudni i zamknięci ? Bo Anastazja taki ma temperament po prostu i nie ona jedna. Ale potrafi szczerze porozmawiać o swoich emocjach. I z czym niby ma problemy ? Sorry ale dawno nie czytałam tak niesprawiedliwej i głupiej opinii opartej na niczym.
@Karynka2_0 ooo fanclub się zebrał xD niech sobie introwertycy będą introwertykami, ale życie z typowym, zamkniętym introwertykiem jest trudne i tyle. Wymaga stabilnego partnera, który sam nie jest problematyczny. Facet coś do niej mówi a ona ani be ani me. W jaki sposób potrafi rozmawiać o emocjach? Jedyne co wyartykułowała do tej pory, to że nie pasują jej jego żarty na jej temat. Nic o swoich emocjach nie powiedziała.

@barbarella a to
@Karynka2_0
@itsagoodnick
@Barbarellaa

A tak już #!$%@?ąc od tego co tam piszecie, Wy pierwszy raz na wykopie czy co? Facebookowa grupa upadła czy uczestnicy konta pootwierali? xD

Ta laska nie robi żadnego contentu, aż sama się dziwie, że tracę czas żeby dyskutować na jej temat.
@MoccaC: nie jestem fanką Anastazji tylko Mikołaja i Szahiry jak już czyjąś muszę być. Ale widzę, że Twoje myślenie jest tak płytkie, że nie warto wchodzić w dyskusje :). Większych bredni o introwertykach dawno nie czytałam. Mentalność ze średniowiecza. Sorry ale teraz mamy swobodny dostęp do wiedzy więc się dokształć w temacie zamiast pisać głupoty. I jeszcze ta generalizacja jakby wszyscy introwertycy byli tacy sami. Lol.
@MoccaC: Może byłaby bardziej otwarta, gdyby koleś na nią nie naskakiwał za każdym razem, w tym za to, że źle mówi po polsku. Ciekawe, jak bardzo chciałoby Tobie się gadać z kimś, kto chętnie złapie za każde słówko w obcym języku, powodzenia. Dziewczyna nie lubi konfrontacji, nie chce odpłacać się Igorowi pięknym za nadobne i prawdopodobnie dlatego ją wybrał, bo wyczuł, że będzie mógł sobie ją gnębić bezkarnie - jak się
@BigShow o i kolejna zielonka. Może tak, może srak. Laska nie wnosi nic do tego programu, jak jest tak źle w obecnej parze to mogłaby przestać pitolić o tym jak jej dobrze xD a najlepiej już wyjść i nie wracać. Serio nie chce mi się bawić w psychoanalizy, niech znika i tyle xD
@MoccaC: a no tak. Przywalenie się do pisowni:D. Albo do bycia zielonką jak nie ma się nic mądrego do odpisania. Jak masz dostać raka od czytania moich wpisów, to zadbaj o profilaktykę i usuń konto :) Ty bedziesz zdrowsza i a ja szczęśliwsza. Wiedzą psychologiczna nie grzeszysz a wypowiadasz się na temat cudzych problemów. A do reality show biorą różne osoby, żeby jak najwiecej osób miało się z kim identyfikować. Nic
@Karynka2_0 laska jesteś na wykopie a nie masz pojęcia jak Wykop działa xD produkujesz się tu ze swoją pseudofilozofią jakbyś pisała na fejsie, więc tam wracaj xD ludzie jak Ty niszczą ten tag od kilku sezonów.
@MoccaC: jak działa ? Śmieszna jesteś coraz bardziej z tymi swoimi poglądami i segregacją ludzi. To, że pisze Ci na profilu, że konto istnieje tutaj kilka lat nie czyni Cię ani lepszą od innych, ani osobą, która ma większe prawo do korzystania z konkretnych social mediów. W jaki sposób niszczę tag? Co za idiotyczny pogląd. Ale dziękuje za przypisanie moim słowom takiej niszczycielskiej siły:D Piszesz innym o ograniczeniu a sama sobą