Wpis z mikrobloga

@Tik3rX: W przeglądarce też jest pole na NIP i nic poza tym i tak się właśnie zastanawiam jak to wyglada w kwestii księgowania tego z samym NIPem bo jednak na logikę paragon do 450zł to to nie jest żeby NIP wystarczył ¯_(ツ)_/¯
@pablooooo: ja ostatnio mialem ten sam problem, zadzwoniłem z pytaniem na infolinie i złożyłem zamowienie przez telefon. Powinno wystarczyć jak wpiszesz przed NIPem "PL" i pójdzie, ale ręki sobie nie dam uciąć.
@pablooooo: jak się dowiesz to daj znać, na ten moment będę próbował tym nipem przy finalizacji zamówienia, w razie co będę dzwonił na infolinie jak będzie coś nie tak
@JuneJohn: Sam NIP chyba tez mi przejdzie - dowiem się w piątek próbując dorwac iPhone. Bardziej mnie zastanawia kwestia zaksiegowania tego jak będzie sam NIP - przeszło u Ciebie bez problemów?
@Tik3rX: Jak nie znajdzie się żaden doświadczony w tym problemie Mirek to napisze jutro do obsługi mojej księgowości czy faktura z samym NIP wystarczy, a jak okaże się że jednak dupa to będę dzwonic do Apple zapytać czy może jednak biorąc fakturę VAT dałoby radę żeby wystawili prawdziwą fakturę VAT z pełnymi danymi ( ͡ ͜ʖ ͡)