Wpis z mikrobloga

Kurde zaczynam zaraz nową pracę na stanowisku mida i zaczęły się komplikacje. Jakieś kilka tygodni temu zaczynałem odczuwać lekkie bóle w prawej ręce, ignorowałem temat myśląc, że może się jakoś źle położyłem w nocy i że przejdzie po kilku dniach max.

Złapałem w międzyczasie COVID, wprawdzie już wyzdrowiałem, ale od momentu COVIDu odczuwam znacznie bardziej wzmocnione bóle w prawej ręce. Nie jest to poziom niedający spać po nocach, ale dający mi znać jak pracuję. Wiem, że moją dziewczynę też tak trzymało, tylko że w nogach (w sumie też trochę odczuwam). Natomiast zaczynam się bać, że w wieku 22 lat już zaczynam łapać zespół cieśni nadgarstka/coś innego, bo po czasie objawy się coraz bardziej wzmacniają.

Z jednej strony boję się, że przez to moja efektywność w nowej pracy będzie znacznie niższa - niby mogę normalnie pracować, ale dyskomfort jest legitny, z drugiej strony odczuwam zawód nad sobą, że moje ciało de facto nie skończyło jeszcze dojrzewać, a już mi coś ręka siada. ;_;

Ktoś z komputerowców/biurowców przerabiał podobny temat?
#programista15k #pracbaza #korposwiat #zdrowie
  • 9
Natomiast zaczynam się bać, że w wieku 22 lat już zaczynam łapać zespół cieśni nadgarstka/coś innego, bo po czasie objawy się coraz bardziej wzmacniają.


@ElMatadore: Jak najbardziej możliwe, moja żona miała nawet wcześniej. Idź pan do lekarza, kup myszkę pionową, nie wal tyle konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElMatadore: nie używałem takiej pionowej, może zwykła lepsza tylko bardziej płaska
natomiast w każdym wieku może przydażyć się cokolwiek i należy to zagadnienie rozwiązać, a organizm wróci do normy
@ElMatadore: jak to faktycznie wygląda jak cieśń nadgarstka (nie piszesz w którym miejscu boli Cię ręką) to trackball perixx perimice 520 i wizyta u fizjoterapeuty. Pionowe myszki to kpina, nadal ruszasz nadgarstkiem tylko inaczej. Długofalowo dla osób z cieśnią tylko trackball.