Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@herbatawmleku: Niestety jak zderzysz się z rzeczywistością pracy za parę lat, to ktoś Ci tam wytłumaczy, że obowiązuje dress code. W życiu społecznym, szczególnie w Polsce również jest dress code. Niepisany, ale jest i musisz się do niego stosować. To nie California dla świrów.
@NielegalneKretowisko: to zależy od pracy. nie wiem na ile dresscode można olać farbując włosy i nosząc kolczyki jako chłop, ale ja chodzę czasem do roboty jak ostatni menel w starych dresach i wywalone, bo mi nie zależy ładnie się ubierać do takiego miejsca. praca biurowa jakby co
@NielegalneKretowisko: dress code jest jedynie w pracy. na ulicy najwyżej są urojenia sebków którym się jedno podoba a drugie nie

Niepisany, ale jest i musisz się do niego stosować

nie zgadzam się. nikt nie musi się dostosowywać do tego na ulicy, wystarczy mieć jak się opędzić od tych agresywniejszych typów. co polecam robić z całą mocą żeby im się odechciało
Niestety jak zderzysz się z rzeczywistością pracy za parę lat, to ktoś Ci tam wytłumaczy, że obowiązuje dress code. W życiu społecznym, szczególnie w Polsce również jest dress code. Niepisany, ale jest i musisz się do niego stosować. To nie


@NielegalneKretowisko: Może zaloży własną firme