Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest właśnie 8 dzień od kiedy w teście pokazało że mam #koronawirus . 31 sierpnia byłem pozytywny. 7 wrzesień jestem nadal pozytywny ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak się żyje na tym świecie. Elo mordki. Ale jest w odwrocie nie trzeba się go bać. Tydzień temu kreska czarna jakby namalowana markerem. Dzisiaj bladziutka jak kowidowe szury. Idźcie tłumnie na zakupy hehehe
  • 16
@Meritneit: Od poniedziałku nie miałem w ogóle siły, wejście na 4 piętro to było wyzwanie. Ogólnie osłabienie. W nocy z wtorku na środę miałem gorączkę, 39,5. Od środy ból gardła i kaszel. Później 3 dni w łóżku leżałem, mój najdłuższy sen = 19h :) No i później podczas kaszlu boli w plecach. Także objawy jak objawy. No i najważniejsze. Od 31 sierpnia nie piję w ogóle kawy a wcześniej było to
@Meritneit: jutro miałem zamiar iść na kontrolę do rodzinnego. W piątek do szpitala ze względu na mocne bóle głowy od 13 sierpnia. Tydzień temu miałem mieć badania w szpitalu już byłem przyjmowany na oddział i mi zrobili test i się okazało że pozytywny i lipa i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meritneit: chodzę do lekarza w #niemcy . Tak miałem być przyjęty do szpitala i mi zrobiły test na dzień dobry, podłączyły na SORze aparaturę do EKG, ciśnienia, takie śmieszne szczypce na ręce i nogi, wenflon w żyłę, po chwili wszystko odpięły, do izolatki i Elo do domu na kwarantannę i test PCR do rodzinnego.
@saperq: Zdrowia. W Niemczech to masz ogólnie przesrane bo tam dalej panuje covidoza. W Polsce to normalnie z covidem zasuwa się teraz do pracy, na zakupy a jak lżejsze objawy to i z rozrywki korzysta. Chyba, że ktoś ma na prawdę ciężkie objawy to zwolnienie i leczenie objawowe ale testów to już prawie się nie robi tylko panikarze sami w aptece kupują. xD Sam dosyć lajtowo przeszedłem w te wakacje, cały
@Meritneit dziękuję i wzajemnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Pieniek1991 no ja gdybym nie poszedł do szpitala z potężnymi bólami głowy to też bym do roboty pewnie zasuwał ( ͡º ͜ʖ͡º)

@sketel 2. Ostatnio lipiec 2021 tylko po to żebym do pracy mógł chodzić...( ͡° ʖ̯ ͡°)

@hansschrodinger i jajko w związku z tym. Miałem ochotę sobie napisać to napisałem.