Wpis z mikrobloga

Jakbyś się czuł jakbyś wziął auto z salonu i po 2 latach powiedzieliby że wyłączają klimę bo w sumie auto jest zbyt starej generacji by pracowała xD


@kochamschabowe: Trochę słaba analogia bo klima w aucie działała od zawsze i została wyłączona. Tutaj nikt ci nic nie zabiera, po prostu czegoś ci nie daje.

Oczywiście to nie fajne jeśli ktoś nadal siedzi na poprzedniej generacji itp, ale akurat ta analogia nie jest
@Variv: Masz rację nie jest trafna. Sprzedają Ci auto z silnikiem 1.0 i mówią spokojna głowa wszystko uciągnie - po kupnie okazuje się że o jezdzie powyżej 100 km/h możesz zapomnieć. Na to wychodzi płaczący prezes bmw i mówi że proszę dać szansę i nie zwracać auta wszystko będzie dobrze.

Po dwóch latach mówią że w sumie to, że obiecali dodanie klimy (duży selling Point) to już nieważne bo ten silnik
@Wormditt: Ale to ty dzwonisz. Nic do ciebie nie pisałem, tylko wspomniałem o 10 trollach, ale widocznie poczułeś się urażony i postanowiłeś bronić ich za wszelką cenę. Wyluzuj przecież to nie o tobie pisałem. Czyż nie?
Inna sprawa jest, że dopowiedziałeś sobie coś o tym że niby oni nie grali w grę, i naglę zacząłeś mnie obrażać i nazywać odklejeńcem na podstawie własnego dopowiedzenia.
@Wormditt: A co moje bordo ma do tego? Wrzucam kontent czasem na główną, który się dostaje.
Ty masz 3 tysiące akcji w 3 lata (1 tysiąc na rok), ja mam 12k akcji na 14 lat tutaj - 850 akcji na rok. Wychodzi na to, że ty spędzasz 17.6% więcej czasu niż ja na wykopie dziennie.