Wpis z mikrobloga

@viollu: Właśnie najrozsądniej byłoby pojechać Prusakiem. Dla 2 takich autem wcale by im się nie podróżowało źle. Hybryda to ekonomia. Tylko faktycznie może on leci na autopilocie, tempomacie w Tesli, czyta mu znaki, jak jest za blisko innego auta pomaga wyhamować, a tu trzeba byłoby Toyotką kierować;) Wychodzi na to, że te jego dolce vita jest mocno ułomne hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sylwiusz89: rok temu na same paliwo do Chorwacji i z powrotem wydałem koło 1300 na same paliwo
Jechałem w cztery osoby z bagażami
Trasa została zrobiona na tzw. strzała i miałem zmienników do tego. Ogólnie licząc z noclegiem na jego trasie plus inne rzeczy to pewnie cenowo podobnie wychodzi podróż. Minus jest taki że strasznie się wydłuża.
@CptQRK: Ja wiem, ze tutaj Marcinek jest tylko hejtowany, ale jest jeszcze coś takiego jak zajawka czy inne gadżeciarstwo, patrzysz chlodno na kalkulacje ale dla niego taka tesla to zabawka i zapewne dlatego nia pojechal.
@Sylwiusz89: Ale tu nie chodzi o czas czy oszczędność. Zobacz ile atrakcji. Sprawdzanie ciepła kabla, tu szybsza tu wolniejsza, tam pokazuje ile pojazdów jest na miejscu a ile dojeżdża. Tutaj jakiś ekranik dotykowy można poklikać XD ładowanie samo w sobie jest pewnie największa atrakcja dla Marcinka. Może i te ładowania, źle czasowo nie wychodzą postój na jakieś 20-30 min całkiem ok na tak długiej trasie, ale to trzeba gdzieś zjechać a
@Sylwiusz89 jaki to problem wklepać do map Malarska i zobaczyć ile to km? Spalanie to indywidualna sprawa mi w zeszłym roku wyszły 2,5k km przy spalaniu 6.1 ON. Obejrzyj sobie Grzyba na YT on Teslą do Chorwacji też jechał i zawsze mówi ile go to kosztowało.
@sberatel: Pytałem o opinię osób co taką trasę przejechały, a nie informacji z Google. Z nimi jest tak, że bywają trafne, ale bywają totalnie nietrafne. Lepiej pytać osób co znają praktykę, nie teorię. Tak jak masz profesora prawa co 40 lat siedzi na uczelni i nawet z 5-letnim stażem adwokata, to którego zapytasz co Ci grozi faktycznie, a nie z paragrafu jak po % wyniosłeś z ,,Biedry" karton whisky i na
@CptQRK te kolejki to chyba w stanach. Bez przesady największe kolejki do ładowania to są w galeriach bo są darmowe i bogate zakupoholiczki mogą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :-)