Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: Możliwe, że chodzi o metale typu uran. Ale trzeba by rzucić okiem na jakaś mapę, gdzie są te złoża. Na pewno na wschodzie Ukrainy tylko nie wiem czy te tereny nie są jeszcze pod rosyjskim butem. Bo po węgiel z donbasu to raczej nie przyjadą :).
@Zapaczony: Jestem pewien, że jakieś wstępne umowy zostały podpisane. Ci amerykańscy miliarderzy tam bez powodu nie jeżdżą na Zeleńskiego. Dorzucają mu trochę kasy do koszyka, rząd wspiera bronią a jak sie wszystko uspokoi to nawet przetargów nie będzie na zamówienia państwowe. Amerykanie to inteligentni inwestorzy. Zależy im na udupieni ruskich podludzi ale na pewno przy okazji lecą dobre interesy, na których w perspektywie 10-15 lat bardzo dobrze zarobią.
@Zapaczony: PR stunt i no-event. Jeżeli ktoś myśli, że smart money zacznie inwestować na Ukraine to niech najpierw spojrzy na naszą Wigunię i ogromny odpływ kapitału z regionu, który ma miejsce. Żeby faktyczny kapitał tam się pojawił to trzeba najpierw rozprawić się z Rosją, zlikwidować potężną korupcję, odbudować infrastrukturę. Czyli lekko 10-15 lat.

Jestem pewien, że jakieś wstępne umowy zostały podpisane.


xDDD chociaż może i tak. Mogli coś tam podpisać, żeby