Wpis z mikrobloga

@Necron: Cytat z LOTRa mi pasował najbardziej. Fajnie, że nowe elementy gry wpływają na stare questy. Był też quest z myślącą asteroidą. Dostaliśmy się do jego myśli ze względu na ten sam gatunek i co ciekawe zdechł. Potem go ożywiliśmy (nekro) :D
  • Odpowiedz
@EliG: Quest jest z normalnej gry o szukaniu minerałów na planecie (z tych późniejszych co wyskakują). Ze względu na zamieszkiwanie pod ziemią miałem dodatkową opcje by kopać dalej. Po 3razach i około 7,5k dokopałem się do istoty krystalicznej. Stąd też porównanie do LOTRa :)

@Necron Dzięki. Może jeszcze zagram tamtego save-a.
  • Odpowiedz
@Necron: Obecnie gram nekromancką (uduchowioną) korporacją handlującą minerałami mającą swoje siedziby pod ziemią. #!$%@? ich ogromna siła i budowa ciała co pozwala skutecznie zabezpieczać swoje interesy. Do tego w ramach dziwnej obcej technologii biologicznej cały gatunek ewoluował i posiadł zdolność do regeneracji. Martwe ciała natomiast są pobudzane elektrycznie i służą za zamiennik robotów - którymi gardzić każdy w galaktyce powinien :)
MajoZZ - @Necron: Obecnie gram nekromancką (uduchowioną) korporacją handlującą minera...

źródło: comment_1662498163Lz9tdzKJH9PSOClhjyYRzX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Swoją drogą mieszkanie pod ziemią + zombie dla złagodzenia minusów do populacji to dość ciekawy motyw. Jak roboty można zasiedlać wszystko jak leci.
  • Odpowiedz