Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, jakiego robota sprzątającego kupić żonie na urodziny? Taki, żeby jeździł po całym domu, mopował, żeby mu pokazać w który pokój ma wjechać (da się tak?) i żeby nie kosztował więcej jak powiedzmy 1500 PLN. Nie znam się na tym wcale. Na co zwrócić uwagę? Tu też Xiaomi lepsze? #robotsprzatajacy #odkurzacz #xiaomi #irobot
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kinior: hejdom ranking odkurzaczy i ich Excel

Ja mam Xiaomi za 900 zł i codzienne sprzątanie fajnie robi, możesz wysłać do konkretnego pokoju

Rzeczy, których nie widziałem przed zakupem
- zaczyna buczeć po pokonaniu dużych progów 2 cm i wtedy strasznie hałasuje
- może moczyć panele jak od razu nie zdejmiesz szmaty po mopowaniu
- mopowanie słabe ogólnie
- wkręca się w włosowate dywany
- włosy długie trzeba ze szczotki regularnie
@k__d o, dzięki Kolego. Progów nie mam, ale z panelami robi się niebezpiecznie. A wiesz może, czy taki odkurzacz jest wykrywany przez czujki alarmu? Pozdr.
@husqvarna 1500 na allegro. Jeździ, sprząta, kot nie spieprza jak przed zwykłym. Na razie fajen. Cała rodzina stoi i podziwia jak uderza czołem w ściany czasem :) mopowanie bez płynu jakoś do mnie nie przemawia, ale żona zadowolona, więc ok. Podobno taki odkurzacz, to gamechanger w życiu, jak zmywarka i automatyczne podlewanie trawnika. Zobaczymy.
@mydevcave generalnie daje radę. Czasem coś mu się z mapą pomyli i mapuje jeszcze raz, ale to chyba wynika z mojej jakiejś niewiedzy czy coś. Wczoraj stwierdził, że baza jest w innym pokoju i nie mogłem go nauczyć, że jednak nie.