Wpis z mikrobloga

Mam mieć szkolenie i pracodawca wysyłał mi filmiki które mam obejrzeć i przeczytać instrukcje same filmiki to 3h czytanie dobre 2 ze zrozumieniem gdy zadałem pytanie kiedy mam to zrobić usłyszałem nie wiem to twoja sprawa. Odrazu powiedziałem, że po godzinach pracy nie zamierzam za darmo siedzieć i się doszkalać skoro to leży w ich kwestii i maja mi to sami zapewnić w godzinach pracy. To powstało wielkie oburzenie i gownoburza XDDDDDDD #pracbaza #pracait
  • 7
  • Odpowiedz
@lorquu: ale właściwie w czym problem, ktoś ci tam daje codziennie rozpiskę co masz godzina po godzinie robić, i zapomniał uwzględnić szkolenie w twoim planie dnia? xD

Jak akurat nie ma pożaru w burdelu to rób to sobie w czasie pracy, po godzinkę czy dwie dziennie. Jakby ktoś się pluł o przejechane terminy to grzecznie wytłumacz jaki był powód.

  • Odpowiedz
@lorquu: bardzo dobrze, kiedys mialem opcje jakiejs gowno konferencji po godzinach pracy za darmo xD i wielkie hurr durr ze jak to co to nikt nie chce, w godzinach pracy nie mozna bo SIE PRACUJE!1!1
  • Odpowiedz