Wpis z mikrobloga

Wcale nie #heheszki #humorobrazkowy #katartygnoju


@sister_jude_martin: ech, katar przynajmniej przejdzie. Mnie kiedyś dziecko znokautowało kopnięciem w nos - niby nic, gwiazdy przeleciały przed oczami i luz. Po jakimś czasie okazało się, że mam dziurę w przegrodzie nosowej - mogę se kurna kółko jak krowa w nos wsadzić...
Byłoby zabawnie, gdyby nie to że oddychanie nosem to wieczny świst, a przede wszystkim permanentny katar. Tak
  • Odpowiedz
  • 1
@sister_jude_martin nie wiem, jedno zakroplenie na dzień wystarcza, ale bez kropli panika i zatkany nos. Uzależnienie na pewno. Wracam z wakacji to trzeba będzie coś z tym zrobić.

W zeszłym roku miałem tak przez jakiś miesiąc ale uzywalem kropli a nie psikacza więc więcej tego szło do nocha xd to zdążyło się że na treningu mi się krew puściła. Teraz luzik.
  • Odpowiedz
@sister_jude_martin: Słyszałem ze na dłuższa metę niszczy śluzówkę do tego stopnia ze brat znajomego musiał mieć operacje.

Sam używałem w ciągach kilkumiesięcznych, raz nawet chyba prawie rok i żyje XD. W odstawieniu trzeba się pomęczyć i przez tydzień zasypiać z zatkanym nosem a potem już z górki.
  • Odpowiedz
@sister_jude_martin:
Można sobie tym #!$%@?ć śluzówkę tak, że pomaga tylko psiknięcie kolejnej dawki i tak w kółko.

Nawet jak się używa tego zgodnie z instrukcją (czyli używanie nie dłużej niż 5 dni), to najpierw leczysz tym zatkany nos z powodu kataru, a po odstawieniu tego leczysz zatkany nos po xylo.

Jedynym sposobem na przerwanie tej spirali #!$%@? jest odstawienie tego i przebolenie, że przez parę dni lub tygodni nos jest
  • Odpowiedz
@enron: konsultowałeś to z lekarzem? Może kwalifikujesz się na operację korekty/rekonstrukcji przegrody. Wszystko na NFZ, nic nie płacisz, czekasz ok 6-12 miesięcy.
  • Odpowiedz
@enron: konsultowałeś to z lekarzem? Może kwalifikujesz się na operację korekty/rekonstrukcji przegrody. Wszystko na NFZ, nic nie płacisz, czekasz ok 6-12 miesięcy.


@17072018: to się robi jakimś klipsem co potem zarasta. Miałem robione CT żeby sprawdzić jk źle jest, no i zdaje się że przez lata olewania dziura na tyle się powiększyła że na klips nie ma co liczyć. Pozostaje chyba przeszczep chrząstki, drogo i w ogóle bez
  • Odpowiedz