Wpis z mikrobloga

Spotykam sie co jakis czas z kumplami z technikum. Teraz nie widzielismy sie z pol roku. Ten najbrzydszy, najmniej ogarniety w szkole i w życiu co tyra na najniższa - ogolnie byl zawsze nieśmiały mega. Założył pierwszy raz tindera w tym roku. Efekt? Poznal szara myszkę, taka mocno 9/10. Pracuje w medycynie, skończyła studia z wyróżnieniem. Generalnie strzał 10/10. Są już pół roku razem i zamieszkali nawet. Ona, zalozyla tindera poraz kolejny bo zostala zdradzona no i trafiła na niego i już ma z nim jakieś większe plany.

Jak to jest #!$%@? mozliwe, nigdy takiej nie spotkalem osobiscie albo jestem w lewo. #przegryw i to mocno.
#tinder
  • 19
@alteron: Ona ogarnia coś zdalnie. Nie dopytywalem sie w każdym bądz razie mowi ze zarabia niezle, lepiej od niego. Ale co ona robi, dokladnie nie wiem. Cos z medycyna, jest po studiach medycznych i zdalnie siedzi w chacie i pracuje
@nuckelavee: Mi ogolnie jakos popularnosc spadla. Jeszcze 5 lat temu to mialem w #!$%@? lajkow. W technikum to chadem wręcz byłem. Teraz to mam po 10 :/ Wiec nie wiem czy w przeciagu 5 lat zbrzydłem jakoś czy jak.
@lkubax: Bardzo mozliwe. ALE CZEMU NIE W MOICH OBJECIACH. Serio, zazdroszcze ziomalowi. Co prawda nie trzyamy sie jakos mega blisko, no bo to znajmosci z technikum i mowie w roku mamy kilka wyjsc ale mimo wszystko zazdroszcze w #!$%@? i kibicuje.
@Knaajcior: Takie jest życie, niektórym się poszczęści i znajdują kogoś świetnego a inni siedzą sami. Fajnie, że mu kibicujesz bo każdy zasługuje na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)