Wpis z mikrobloga

@StrasznyDexter: #!$%@?ło im z tymi cenami, niedługo tak #!$%@? tych emerytów że będą musieli do pracy wrócić żeby mieć na opłaty i jedzenie. Mówiąc #!$%@? mam na myśli nas młodych bo oczywiście każdy chce zarabiać więcej żeby utrzymać poziom życia na takim samym lub wyższym poziomie. Oczywiście nie ma co tu się dziwić bo przecież każdy tu dba o samego siebie i nikt nie będzie się składał w ofierze żeby tylko
@bartlomiej_rakowski: niekoniecznie. W weekend robiłem tour po marketach i co ciekawe w Biedro, Auchan i jeszcze jakimś były przeceny właśnie na pomarańczowe. W Auchan 3 różnych firm nawet i wszystkie ok 2,99. Nawet pomyślałem czy to jakiś sezon na pomarańcze, że te soki staniały czy kurde o co cho?
@StrasznyDexter: To samo zauważyłem i doszedłem do tego ze pewnie będzie za moment promocja w stylu 2 za 1 czy coś podobnego wiec musza pierw podwyższyć cenę aby potem zejść na promocji :) co dziwne za 3,29zl bez żadnej promocji jest sok pomarańczowy litrowy z Tymbarka w plastikowej butelce.