Wpis z mikrobloga

@Aurelia2021: Wyboldowana czcionka to to co napisała Oliwka, a Marika tylko napisała że "nie ma żadnych reklacji przyjacielskich już raczej".
Sam nie przepadam za Mariką, ale to kolejna atakująca kogoś storka Oliwki bo znowu kogoś obraża tylko za to że ktoś napisał że nie ma żadnych relacji przyjacielskich z nią/nimi (jeden kit).
@Aurelia2021: Wzystko jest kwestią perspektywy - ale nawet neutralne i raczej lubiane dziewczyny jak Ola czy Anita nie chcą odpowiadać na pytania związane z Oliwkę - każdy podkreśla że nie chce spin i że nie wypowiada się jej temat.
Właściwie bez względu na to kogo być nie przywołała to każdy unika tego tematu bo będzie wykorzystany na storkach lub lajwach Oliwki. Przykład ataku na Marikę w odpowiedzi na storce to sprawdzony
@kipman1: 75% tego co napisales to kłamstwa a oskarżasz innych że kłamią i wymyślają historię na uczestnikow.. oglądałam może te z 3 lajwy co oni robili i 1. Nie widziałam żeby Oliwia czytała negatywne komentarze o innych uczestnikach, może z raz czy dwa o Domie, 2. o Michale wypowiadała się bardzo ciepło i miło i to razem z Kubą mówili że Michał był dobry i nikomu nie szkodził. 3. Obserwuje Anitę,
@Lolek1011: pitu pitu - wymyślaj sobie dalej i chwal ją - dla mnie Oliwka to dzida reklamująca scam i atencjuszka szukająca dramek. Na lajwach czytała wiele chamskim komentarzy na innych uczestników, a czasami się do nich odnosiła. Gdyby miała menedżera to by jej powiedział że się pogrąża, ale taka gwiazda z fejkami że nikt biedną nie chce się zająć....
@kipman1: biedny znaczy zły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba wszystko się składa w całość - ja mam wrażenie że Oliwka i Kubix odrzucili Twoje usługi menadzerskie i temu im tak cisniesz. Myślałeś że coś u nich zarobisz a tu kicha. Niestety to Ty kłamiesz, tak jak mówię może śmiała się z 1-2 chamskich komentarzy ale nie czytala, tak samo z imprezka w Krakowie - Oliwia i Kuba
@kipman1: widzę że pogardzasz biednymi ludźmi, może dla dziewczyny z bloku która od 18 roku życia musiała pracować 200 zł to dużo? Przyszło Ci to do głowy? A jaki to problem nagrać storke? No ale czegoś się spodziewać po osobie która uważa że rodzice zaniedbują swoje dzieci żeby zarobić jakieś tam dodatkowe 10 k w nadgodzinach xD chyba przedawkowałes instagram
@Lolek1011: takie osoby zachowują się inaczej - Oliwka mówi o sobie z wyższością i sztuczną manierą "glamour". Dodatkowo:
1) pisałem że często rodzice zaniedbują dzieci żeby zarobić dodatkowe 5k a nie 10k i nie pisałem nic o nadgodzinach.
2) gardzę ludźmi udającymi kogoś kim nie są, szczególnie na IG - majętność nie ma znaczenia
3) nagrywanie storek za grosze pokazuje jakość konta na IG - to nie jest kwestia umiejętności sprzedaży,
@kipman1: nie zauważyłam żeby Oliwia mówiła z wyższością, jest to zapewne kwestia Twojej interpretacji wynikają z czystej niechęci do niej. Co do "gardzenia ludźmi którzy udaja kogoś kim nie są" to przecież sam udajesz producenta Netflixa żeby podbijać swoim ulubieńcom fejm więc trochę to brzmi jak hipokryzja w Twoich ustach panie menago :-)
@Lolek1011: znowu nie odniosłaś się do faktów, a wyjedżasz mi to z jakimiś głupimi tekstami. Olwiak to pustak udający kogoś kim nie jest, a w dodatku chcący szukać na siłę atencji - ale ma wiernych fanów jak ty - brawo:)
@kipman1: odniosłam się do faktow a mianowicie że podajesz się za kogoś kim nie jesteś i budujesz na tym autorytet pseudo eksperta. To że Tobie się wydaje że Oliwia udaje kogoś kim nie jest też nie jest faktem tylko Twoja subiektywna opinia :-) jak napisała Ci koleżanka poniżej, to że lubię Oliwie to nie znaczy że jestem jej fanką, po prostu nie znoszę kłamstwa i niesprawiedliwości i jak bogatszy kupuje sobie
@Aurelia2021 mi też - ale to jest zdrowe - każdy ma prawo do swojego zdania, pozdrawiam.

@Lolek1011: Dziecko ochłoń bo znowu coś ci się pomyliło. To co piszesz to tylko twoja kolejna wymyślona wersja rzeczywistości. Menedżerów nie kupuje się - dobry menedżer się tobą zainteresuje jak masz coś do zaoferowania - że tak powiem z gówna bata nie ukręcisz - trzeba coś ze sobą reprezentować i mieć jakieś umiejętności aby móc