Wpis z mikrobloga

Na sobotę zapowiada się piękne starcie. Oto z Olsztyna Dajtki wyrusza pielgrzymka tradycji katolickiej do Gietrzwałdu, organizowana przez Bractwo św. Piusa X. O 8.15 mają Mszę św, o 10.00 wyjście. Dokładnie z tego kościoła, pod który o 9.00 zajadą Misio i jego cyrk dziwactw. Po to, by iść dokładnie tą samą trasą… Woźnicki i jego przydupas na pewno odpalą jakieś fajerwerki. Zwłaszcza, że będą jeszcze w stanie pobudzenia emocjonalnego po czwartku.
#wroniecka9
  • 3
  • Odpowiedz
@horodat "Na kolana psie!" -takie i inne Misiobłogosławieństwa będą lecieć z głośniczka. Mam nadzieję, że konkurencja ma lepsze nagłośnienie i stękanie Woźnickiego zostanie olane ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
@FraterMinor: Ja mam nadzieję, że mają dokładnie takie same (po 5 watt np.) i wygra ten co głośniej drze kapcia. Ale ich parada będzie np. dwa razy liczniejsza. I żeby wygrać, Ćcigodni będą musieli być dwa razy wydajniejsi. I łysy kapo będzie mobilizował warzywa do nadludzkiego wysiłku.
Zresztą uj tam. Najważniejsze żeby te dwie ekipy obłąkańców na siebie trafiły i niech się dzieja wola boska.
  • Odpowiedz