Wpis z mikrobloga

Story time. Moim rodzicom umarła sąsiadka z góry. Nic w tym dziwnego, wiekowa kobieta była. Spadkobiercy sprzedali mieszkanie fliperom. Fliperzy zrobili remont, sprzedali Pani Anetce. Pani Anetka się wprowadziła i zaczęło się zalewanie mieszkania moich rodziców. No ewidentnie coś nie tak z remontem. Jedna prośba do Pani Anetki o naprawienie, druga prośba, coś tam niby zrobione, Anetka zapewnia ze fachowcy byli i teraz będzie już okay. Oczywiście nie jest, cierpliwość się skończyła, sprawa skierowana do kancelarii. Nie chcieliście gadać to będziemy się sądzić. Przychodzi ekipa z administracji, żeby zobaczyć co się dzieje. Okazuje się, że ekipa od fliperów ułozyła rury pod sufitem podwieszanym w łazience moich rodziców. XDDDDD Nie wchodziły im, więc wywiercili dziurę w podłodze włożyli stylem ninja wszystko pomiędzy strop a sufit podwieszany i pora na CSa. Chłop z administracji mówił, że czegoś takiego to jeszcze w życiu nie widział, a podobno widział już niejedno. Pani Mecenas zaciera ręce. XD #patodeweloperka #nieruchomosci #flipmieszkania
  • 39
Okazuje się, że ekipa od fliperów ułozyła rury pod sufitem podwieszanym w łazience moich rodziców. XDDDDD Nie wchodziły im, więc wywiercili dziurę w podłodze włożyli stylem ninja wszystko pomiędzy strop a sufit podwieszany i pora na CSa.


@popo_von_kox: Aż się chwilę musiałem zastanowić czy to dobrze zrozumiałem ... ()
Pisz więcej, bo widzę że sprawa jest rozwojowa.
@popo_von_kox: Po samym początku historii myślałem, że jesteś moim sąsiadem.
2019 - sąsiadka bezpośrednio z mieszkania nade mną umiera.
2020 - spadkobiercy sprzedają mieszanie flipperowi i od lutego do sierpnia ciągnie się generalny remont postprlowskiego mieszkania. Zaczyna się też praca zdalna, ale przez to jako jedyny jeżdżę do biura bo ni cholery nie idzie wytrzymać w tym hałasie.
2021.01 - mieszkanie zostaje odkupione od flippera, przez kij wie kogo, w marcu