Wpis z mikrobloga

Mirki ile płacicie za wyprawkę dla dziecko do przedszkola. U mnie to koszt prawie 350 zł (nie wliczając jakiś teatrzyków itp).


@Caracas: do żloba we własnym zakresie to 360 złociszy
przez żłobek 250 ale dyrektorka stwierdziła drugiego dnia września że ona może w sumie hurtem zamówić (tak jak dotychczas ale w wakacje był mail że w tym roku we własnym zakresie).
  • Odpowiedz
@Caracas: Dla mnie to jakiś kosmos. U nas w przedszkolu płacimy 100zl na Radę rodziców, z której kupowane są prezenty na święta dla dzieci. Dodatkowo Pani prowadząca grupę zbiera po 30 zł na rocznego rodzaju dodatkowe rzeczy. W zeszłym roku były to zakupione jakieś doniczki, cebulki kwiatów i dzieci prowadziły sobie ogródek. Wszelkiego rodzaju kredki i generalnie artykuły papiernicze kupowane są przez przedszkole. Nie wyobrażam sobie za to płacić. Oczywiście nie
  • Odpowiedz
@Caracas: A to jest obowiązkowe? Przecież takie rzeczy powinno zapewniać przedszkole? Co Was jako rodziców interesuje, że nie ma pieniędzy skoro to ich obowiązek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Natna213: No wszystko ładnie na papierze. Ja jestem osobą dość bogatą ale są w grupie osoby , które nie są i zapewne będą miały problem
  • Odpowiedz
@Caracas: Przecież przedszkole tez podlega jakiemuś organowi, nie możecie tego po prostu zgłosić? Albo powiedzieć dyrektorce/nauczycielce/czy kto to wam narzuca ze się nie zgadzacie skoro jest z tym problem w grupie? Ktoś w ogóle poruszył te kwestie na zebraniu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Natna213: Zebranie jest jutro. Mi to się od dawna nie podoba bo 3 pin## dopbaly się w trójce klasowej i ciągle wymyślają jakieś cuda. Ostatnio rok temu na dzień dyni wydały 1300 zł. Kino
  • Odpowiedz
@Caracas: Dla mnie to niespotykane. U nas takim organem od wydawania kasy jest RR, której zreszta byłam członkiem. Z każdej złotówki byłyśmy rozliczane i musiałyśmy robić sprawozdanie finansowe. Nie podpuszczam Cię, ale zapytaj o nie jutro na zebraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz