Wpis z mikrobloga

@I_am_the_liquor mnie tej scenie bardziej śmieszyło że dostała oddział lamusów niczym w Herculesie z lat 90. No i od razu człowiek porównuję scenę walki z Trolem z LOTR która była fajna. Legolas skaczący po słoniach był denny nawet w dniu premiery filmu.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: oddział debili którzy nie potrafią walczyć wysłany na najniebezpieczniejszą misję na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troll vs cały oddział wygrał troll.
Troll vs baba z mieczem wygrała baba xd
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: No ten Legolas skaczący po Mumakilu był idiotyczny, jak zauważyli też przedmówcy.
Ale nie powiesz mi, że płynięcie przez ocen wpław a potem na tratwie (i to jakiej wspaniałej jakości) przez sztorm jest w jakikolwiek sposób porównywalne w swej głupocie do pokonania tych 200km (co jest możliwe, trudne, ale możliwe)
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: ale wiesz że jest coś takiego jak Spartathlon? Bieg na 240km z limitem czasu 36h. Porównujesz wyczyn atletyczny dokonywany co roku przez sportowców z całego świata (ok, nie w pełnym rynsztunku, ale też dużo lepsze czasy), do czegoś co jest totalnie fizycznie niemożliwe.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: I też ludzie mieli bekę z Legolasa, że jest OP. Apogeum beki był w 3 części Hobbita, gdy Legolas skakał po spadających skałach. Ludzie na sali kinowej ( na której jak byłem ) pękali ze śmiechu i bili mu brawa.
  • Odpowiedz
Do tego Aragorn, Legolas i Gimli przebiegający ponad 200km w trzy dni w Dwóch Wieżach Jacksona kontra pływanie w oceanie/morzu Ciri Skywalker


@I_am_the_liquor: Faktycznie porównywalne. 10-godzinny, 3-dniowy szybki marsz przez krasnoluda, elfa i nadczłowieka kontra kilka tysięcy kilometrów wody wpław.
Armia z taborami potrafiła poruszać się nawet 30 kilometrów dziennie, a co dopiero taka ekipa.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: @Euro: zresztą przecież to był dość istotny plot Point, że grupa w której jest 2 spośród najlepszych tropicieli-rangerów Srodziemia i nieludzko wytrzymały i silny krasnolud są w stanie dokonać NAWET czegoś takiego
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: z tego co pamiętam z lotra jacksona czy jak mu tam gdy drużyna pierścienia rozdzieliła się po śmierci Boromira to Aragorn, Legolas i Gimli ruszyli w pościg za orkami uruk hai które porwały te 2 hobbity. Gimili wypowiada wtedy słowa

Trzy dni i noce pościgu bez pożywienia bez postoju i ani widu naszej zwierzyny tylko ślady na skałach!


co oznacza że biegli całe 3 dni bez żadnego przystanku w
P.....1 - @Iamthe_liquor: z tego co pamiętam z lotra jacksona czy jak mu tam gdy druż...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Positano1: z tego co kojarzę to Legolas żeby nie inni mogły nawet nie robić przerw ani nic bo bodajże sam Aragorn mówił że elfy poruszały się z taką lekkością i zwinnością jakby płynęły (oczywiście mogę się mylić ale wydaje mi się że tak było w książce)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@I_am_the_liquor: 200km w trzy dni jest niemożliwe? 70km dziennie, średniej prędkości chód to około 7km na godzinę. Idziesz 10h i jescze masz 14h dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz