Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze opinie o #fastfood w Polsce? Zwykle na koniec tygodnia robię sobie spacerek do losowego fastfooda jako nagroda, że wytrzymałem tydzień pracy u tego złodzieja.

#mcdonalds - raczej standard. Teraz wszystko podrożało w kosmos. Pamiętam jak za zestaw z mcchickenem płaciło się mniej niż 15 zł a teraz powyżej 21zł. Chicken tenders są fajne i ta druga kanapka z kurczakiem też. Burgery wołowe smakują tak samo od 10 lat. W sumie powtarzalność to nawet plus. Nigdy nie masz niespodzianek z jedzeniem (a przynajmniej mi się nie zdarzyło)

#kfc - tutaj bywa loteria, czasami kurczak w środku bywa półsurowy a niektóre kanapki bywają zbyt skomplikowane dla obsługi (np. qurrito potrafią przypalić). Te ich monitorki do zamawiania też bywają upiedliwe w obsłudze. W momencie jak wchodzisz w menu KANAPKI to nie pokazuje wszystkcih kanapek tylko te "najpopularniejsze" (albo najbardziej dochodowe) i musisz szukać okienka ze wszystkimi i dopiero masz pełne menu.

#burgerking - niestety wyparowali po mojej stronie wisły ;; w moim odczuciu kanapki są bardziej naturalne niz te z maka ale całościowo smakuje to biednie. Frytki są zwykle zbyt gumowe i zbyt przesolone. Wołowina na pewno lepsza niż w maku

#maxburgers - taki trochę lepszy mcdonalds. Kanapki są większe (przynajmniej na razie). Cena też jest wyższa. Na plus na pewno szybki czas robienia kanapek. Na minus jest niby dolewka ale #!$%@? płatna (
)

#subway - w teorii fajny koncept. Kanapki bardzo smaczne ale upierdliwe jest to wybieranie składników. Oprócz kanapek gdzie samemu wybierasz wszystko powinny być kanapki podstawowe gdzie mówisz "chcę kanapkę X" która od razu jest już np. z jajkiem szynką, sałatą, majonezem. A nie stoisz jak debil i nie wiesz co wybrać. No i cena do ilości jest strasznie nieproporcjonalna. Małą kanapką po całym dniu ciężko się najeźć

#dagrasso - chyba najpopularniejsza pizza na mniejszych miasteczkach. Taka pizza bardzo basic. Ciasto zapycha a dodatki takie bez szału ale do opitolenia z kolegami w sam raz

#pizzahut - byłem raz, pizza dobra ale nieproporcjonalnie droga do ceny

#dominospizza - najgorszy syf jaki jadłem. Ciasto miało w sobie kawałki soli
SzubiDubiDu - Jakie są wasze opinie o #fastfood w Polsce? Zwykle na koniec tygodnia r...

źródło: comment_1662365248y8fCvnVFv1QTAnjnbhe5Id.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:
#mcdonalds - jest ok, ceny wywaliło ale dalej są na akceptowalnym poziomie, są kupony, jest aplikacja z kuponami. Jakość i poziom obsługi bez zmian. Brakuje mi tylko jakiś ciekawszych nowości. Jadam głównie śniadania, mcroyala, wieśmaca i kanapki sezonowe. Jadam co 2-3 dni.
#kfc - loteria tak jak piszesz, zależy od lokalu, ale ja odwiedzam taki w którym jest wszystko ok. W innych zdarzają się notoryczne błędy w zamówieniu, inaczej poskładane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SzubiDubiDu:

#mcdonalds - Stała jakość, mi smakuje, z bonifikartą ceny do przeżycia, bez to tylko jakieś drwale ewentualnie. Nigdy nie było jakichś zaskoczeń, bóli brzucha itd. ale powinienem trochę ograniczyć maca i zrzucić z 5kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kfc - syf kiła i mogiła, zamówienie czegokolwiek kończy się rozwolnieniem na następny dzień, może wina lokalu ale taki mam po drodze. Zamawiam nie częściej niż raz na
  • Odpowiedz
@Vadzior: Wow, jadasz coś poza fast foodami w ogóle? xd


@pianinka: Tak. Fastfoody to tylko przegryzka w ciągu dnia. W fastfoodach nie jadam raczej aby się najeść tylko coś przekąsić np. kanapkę z maka (ale za to nigdy w zestawie czy z frytkami). A na śniadanie to z kawą.
A tak ogólnie to resztę posiłków jadam na mieście w normalnych gastro. W domu gotujemy sporadycznie.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: tyle co jem
#mcdonalds - gdzie nie pojedziesz dostajesz to samo, to na plus, jem tam tylko podwójne mcroyale pikantne i czasami jakieś maestro, wiesz co dostajesz, może jestem zboczony ale dla mnie lepsze kotlety są w royalach niż maestro, ogólnie jak mam chcę coś zjeść o 2:00 to mc jest dla mnie najlepszy
#kfc - #!$%@?ło się strasznie przez ostatnie lata, cena/jakość najgorsze ze wszystkich fastfoodów, kiedyś często jeździłem
  • Odpowiedz