Wpis z mikrobloga

  • 0
@Metylo ja czekałam 2 miesiące, bo niby ją "zgubili", ale po napisaniu skargi do głównej siedziby magicznie się znalazła i jeszcze mówili, że ojoj po co ta skarga ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Metylo: Fakapy zdarzają się u każdego przewoźnika, nawet grupy inpostowe są pełne wpisów o paczkach idących tygodniami. Ja często korzystam z Orlen Paczki i jedyne co mnie wkurza, to to, że laski w sklepie zapominają zeskanować paczkę, a przez to nie wiem że już przyszła. Ostatnio paczka mi szła już trzeci dzień (nadana w poniedziałek, a był czwartek), a status się urywał na "w sortowni regionalnej". No to idę do
piker - @Metylo: Fakapy zdarzają się u każdego przewoźnika, nawet grupy inpostowe są ...

źródło: comment_1662557033ytwePi2cNJ8NHkYnu2bNx7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piker: Zależy pewnie też od placówki, jak mieszkałam wcześniej w Chorzowie to nigdy nie było problemów, listonosz, który miał teren w którym mieszkałam rzadko zostawiał awizo, zawsze chodził i roznosił to co miał. Za to w miejscu w którym teraz mieszkam jest porażka, plus sama placówka jest bardzo niezorganizowana, nie wiem jak oni funkcjonują xD na Google opiniach też ich cisną srogo
  • Odpowiedz
@Zevis: No tak, ale nie ma co porównywać usługi listowej do kurierskiej, to nie ma żadnego sensu. Przy innych firmach świadczących usługi listowe to Poczta Polska naprawdę błyszczy, InPost był nieśmiesznym żartem jak się jeszcze tym zajmowali. Zrezygnowali, bo to cięższy temat niż się początkowo wydaje.

Inna sprawa, że mieszkam w półmilionowym mieście, a dziś pierwszy raz w życiu widziałem listonosza SpeedMail. No ale jak oni są "ogólnopolskim operatorem", który
  • Odpowiedz
@Zevis: Jest w Polsce kilku operatorów pocztowych świadczących usługi listowe rzekomo na terenie całego kraju. Ale cóż, ich renoma jest taka sobie. Przy nich ta stara dobra poczta jest wręcz luksusowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz