Wpis z mikrobloga

@labla: Smiechnąłbym jakby ten przedsiębiorca na PiS głosował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wielu małych prywaciarzy głosowało na PiS,‚opowiadali dyrdymały jak to oni zadbają o polskie firmy itd to teraz niech płaczą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Sholder: Tez znam paru takich co własne firmy maja, a PiS mimo wszystko głęboko w serduszku xD
Z reszta daleko szukac. Tak jest w mojej najbliższej rodzinie - tak ciężko się firmę prowadzi coraz gorzej itd ale to nie wina pisu, to tamci chca nas zniszczyć xD
  • Odpowiedz
@labla: z ciekawości sprawdziłem w ceidg. działalność od 2005 roku.. szkoda, kawał życia na rozkręcenie firmy i nagle jebs. ciepłej zimy wszystkim życzę i oby smog nas nie zabił
  • Odpowiedz
@labla: U mnie w gminie na wsi też się zamyka skład. Prowadził je tata mojego znajomego z czasów podstawówki, i też przez brak dostępu do węgla musieli się zamknąć. Także no tego w skali kraju zapewne jest w #!$%@?ę dużo( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wracamy do miejsca gdzie w czasach komunizmu tylko jedyna poprawna firma- państwowa- Miała dostęp do podstawowych i wszelakich dóbr
  • Odpowiedz
@cin3k: a co ma robić skład węgla jak nie może kupić węgla i nim handlować?;D to się właśnie dzieje. W mojej okolicy trzy składy węgla się zamknęły dwa miesiące temu (Śląsk)
  • Odpowiedz
@labla skład węgla zamyka działalność w okresie największych żniw? Co tu się #!$%@??


@cin3k: Tak działa gospodarka centralnie planowana. Regulacja podaży i redystrybucja dóbr na szczeblach partyjnych. Ostatni krzyk mody u boomersow, nie słyszałeś o nostalgii za PRL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@labla: to chyba dobrze, że wykańcza się pośredników aby zmniejszyć cenę? W dobie internetu, działalności takich toksycznych dla gospodarki gałęzi handlu nie jest potrzebna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
@spinor: sytuacja byłaby dobra, gdyby ci pośrednicy byli faktycznie zbędni, tak jak fliperzy czy inni pośrednicy nieruchomości
Ale sytuacja, w której ludzie godzinami ślęczą na jakiejś #!$%@? stronie i próbują zamówić węgiel, to nie jest taki przypadek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
@kniew: @lord_xenu: człowiek przez kilkanaście lat nad czymś pracuje, dogląda, to choćby to było stoisko z nawozem, to ma to jakąś wartość.

Nie wiem jak skład węgla ma się dostosować do sytuacji, w której rząd sprawia, że nie ma węgla. Ma wziąć łopatę i drążyć w dół, może trafi na pokład węgla?
  • Odpowiedz