Wpis z mikrobloga

Laska jest z miasta X, daleko ode mnie. Ale dużo ze sobą spędziliśmy czasu, podróżowaliśmy sporo i to wspaniała osoba.
Sama się utrzymuje od 16 roku życia bo starzy alkoholicy się na nią wypieli. Teraz mieszka po znajomych bo były kazał jej przestać wynajmować jedno tanie mieszkanie i w ogóle długa z tym historia.

Teraz zaczyna studiować parę kierunków jednocześnie.

Czy dużym byłbym #przegryw gdybym wynajął jakieś mieszkanie w tym mieście by nie musieć brać hotelu za każdym razem gdy tam przyjeżdżam i ona by mogła sobie tam mieszkać?
Dla mnie to #!$%@? a nie obciążenie finansowe bo zarabiam za dużo i pracuję zdalnie.
Poza tym chciałbym ją lepiej poznać.

Musiałbym to wynająć z zaskoczenia, nic jej nie mówić, bo to nie typ osoby pasożytniczej, wręcz przeciwnie.

Jakieś rady? Wstępnie myślałem o wynajmie na parę miesięcy, ale może przeginam.

#pytanie #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Czy dużym bylbym przegrywem

  • No kurwa opie, TAK 48.6% (34)
  • No tak średnio 25.7% (18)
  • W sumie spoko 15.7% (11)
  • Dobry pomysł 10.0% (7)

Oddanych głosów: 70

  • 14
@Arksen: Ale jeszcze napisz czemu tak uważasz. Ty byś nie wynajął może bo wynajem się kojarzy z nie wiem, oddaniem połowy wypłaty. Dla mnie to takie koszty jak dojazdy tam i nawet nie 10% wypłaty. I myślę, że chciałbym spróbować i myślę, że warto, ale wiem też że w takim amoku trochę ludzie odpieralają różne głupoty i stąd ten post.
@artur-tyminski: Pakujesz się w kłopoty.
1. Ona z rodziny alkoholików.
2. Przeszłość z byłym
3. Mieszka po znajomych
4. Sama się utrzymuje od 16 roku życia.

Z tego związku to raczej nie będzie.
Jak stać cię na utrzymankę, to nie ma problemu. Ale za dobry hajs to masz 8/10 lub nawet 9/10.
@artur-tyminski: już podjąłeś decyzję, że to dobry pomysł to tak zrób.

Nie wiem co to znaczy, że były jej kazał przestać wynajmować mieszkanie bo brzmi jakoś dziwnie ale ty już najlepiej wiesz czy pakujesz się w szambo czy nie
Teraz mieszka po znajomych bo były kazał jej przestać wynajmować jedno tanie mieszkanie i w ogóle długa z tym historia.


@artur-tyminski: za rok sam zostaniesz kolejnym byłym, który jej przestanie wynajmować mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)