Wpis z mikrobloga

No to teraz nasze onuce przerzucą się na "patrzcie jacy to barbarzyńcy, nawet bezbronnych kobiet nie wypuszczają tylko skazują na straszną śmierć". Przypominam że na początku wojny pompowali narrację że "to łamanie praw człowieka że mężczyżni nie mogą wyjeżdżać tylko muszą walczyć", natomiast chwilę potem kiedy zobaczyli paru Ukraińców na ulicy to już wtedy zaczęło się "co oni robią w Polsce, wynocha na front bronić własnej ojczyzny tchórze!". Życie ruskiego trolla musi być naprawdę skomplikowane. Współczuję

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1662312036bRzjG7vBIezL97T7kQtiks.jpg
  • 6
@bialegomisa Spoko, sam uważam, że temat dyskryminacji mężczyzn w tej kwestii jest warty poruszania, mało tego uważałem tak jeszcze przed wojną. W moim komentarzu nic nie pisałem o tym czy jest to słuszne czy nie, a zwracałem jedynie uwagę, że onucom, które uderzają w te tony brak konsekwencji, bo prawdą jest, że ruskie trolle często o tym piszą w jakiś dziwny sposób mający osłabić sympatię względem Ukraińców
@SoplicaTadeusz: mnie to wogóle dziwi, że ktoś chciał by sytuację zmieniać w kraju, gdzie już jest wojna i armia bazuje na facetach, a kobiety są w służbach pomocniczych głównie.
Taka niby narracja jest wśród osób wyzywających od onuc tych, którzy chcą równouprawnienia.

Prawda jest taka, że chodzi o problem w ogólności - a na wykopie to o problem w Polsce konkretnie.

Wyzywanie od onuc jest takim samym pier&%$m bzdetów jak te