Wpis z mikrobloga

Droga Przegrywa do spokoju duszy dzień 2

Patrząc w lustro trudno zaakceptować swój szpetny wygląd i wiele fizycznych wad, ale zamartwianie się i tak niczego nie zmieni a i akceptując swój przegryw nie muszę się nikomu podobać, bo celem mojej egzystencji jest osiągnięcie spokoju.
Kiedyś oglądałem na YT rozmowę redpilowca i zdumiewa mnie jak redpillowcy są zniewoleni przez ci^e. Wszystko w ich życiu, każda decyzja, każde pajacowanie i każde wartościowe czynności podporządkowane są jedynie pogoni za pierogiem.
Ja odrzucam tę grę, idę własną drogą i nie musi się ona nikomu podobać ja nie muszę się nikomu podobać. Będę wyprostowany świecił moim szpetnym obliczem i będę z tego dumny, że tak wiele z nim przetrwałem.
#przegryw
Pobierz DoktorNauk - Droga Przegrywa do spokoju duszy dzień 2

Patrząc w lustro trudno zaak...
źródło: comment_1662245759SsWmN9wiLZG2kzUDZsccAx.jpg
  • 8
@DoktorNauk: No cóż, ja mogę się tylko cieszyć, że w czasach kiedy byłem młody nie wchodziłem na wykop który dopiero zaczynał i nie zniszczyłem sobie postrzegania świata wysrywami. Wg. blackpillu powinienem dzisiaj żyć w norze pod mostem, a tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bnz44: Dokładnie mam takie samo odczucie. Czytając tag #przegryw, to ja z 185 cm i ulaństwem 1 stopnia powinienem mieć zerowe szanse na znalezienie różowego, a tymczasem jestem w długoletnim szczęśliwym związku xD

@DoktorNauk: Uważam, że poza ekstremalnymi przypadkami każdy może wyjść z #przegryw, wystarczy tylko mocno się zmotywować i się przełamać.

Opowiem skrótowo historię mojego przyjaciela Marcina, taki typowy wykopek, ma nawet tutaj konto xD.
Poznałem go