Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gruzin mi wjechał w służbowe auto z przyczepa. Dość Mocno stuknął. Szkód niby nie widać ale walnął na tyle mocno że nie wezmę odpowiedzialności czy coś nie jeblo na haku elektryce itd. Ani mru ani be po polsku czy eng. Brak karty pobytu do pokazania. Kręci czy to jego auto czy nie. No i czekamy na policje mimo że chciał się przyznać. Szef kazał dzwonić 112.
#!$%@? prawo drogowe z tymi 1500ziko dla sprawcy. Nie popieram tego gniota prawnego. Ale jak #!$%@? mozNa jeździć bez kwitów i jeszcze nieoznakowanym uberem.
Może być tak że szkody nie będzie żadnej typ popłynie na 1,5k za kolizję. #!$%@? się z tym czuje.e hh życie to #!$%@?. Nie zazdroszczę imigrantom ale takim co są niekomunikatywni i jeszcze kwitów ze sobą nie mają to nie ufam.
Musiałem to z siebie wyrzucić bo mi źle.
#motoryzacja #samochody #zalesie

Ps
Zdarzało mi się że ktoś mnie lekko puknął to puszczałem. Zdarzało się że ktoś mi cofnął na maskę też lekko to też puszczałem. Gownia sytuacja w gówno kraju z gównianą legislacją

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6313ade5326f7c32400bc1a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania gość sam sobie winny, jeżdżąc po Polsce musi mieć kwity na pobyt i OC, wtedy możesz się zastanowić nad oświadczeniem. Znajomy miał podobną akcję z Ukraińcem, przyjechał w lutym na chwilę przed wojną, dawał po garach ostro i wdupczył. Miał nawet taki kwitek wydrukowany że obywatele UA mogą śmigać po UE na podstawie konwencji wiedeńskiej. Znajomy nic a nic nie mógł się z nim dogadać, jakiś wschodniak i po rusku gadał