Wpis z mikrobloga

Świat ostatnio oszalał. Putin napada na Ukrainę, Xi Jinping grozi Tajwanowi, Erdogan dzisiaj Grecji. Stare dziady, bo ci przywódcy mają średnio koło 80 lat, ustawiają geopolitykę na kilka lat przed śmiercią.

Polityka po 65 roku życia powinna być dla ludzi zakazana, bo gdzieś tak po tym wieku zaczyna #!$%@?ć.

W Polsce też mamy na to przykłady. XD

#rosja #ukraina #chiny #tajwan #turcja #bekazpisu #przemysleniazdupy
  • 24
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba biden w kraju robi tragiczne rzeczy i #!$%@? hajs Amerykanów na idiotyczne rzeczy xd są predykcje że w wyborach #!$%@? bo obywatele USA są już #!$%@? na jego debilne reformy (np amerykańska tarcza antyinflacyjna, która działa pro inflacyjne, zniszczenie planu rurociągu węglowodorowego, umorzenie kredytu studenckiego). Oby biden #!$%@? wybory
  • Odpowiedz
Donald Tusk miał 44 lata kiedy założył Platformę Obywatelską. Aleksander Kwaśniewski 45 lat kiedy założył SLD. Pokaż mi teraz czterdziestolatka gotowego założyć poważną partię


@brajanek95: Nie do porównania. Kiedy zakładano tamte partie, polska demokracja wciąż była młoda i wszystko było płynne. Dzisiaj masz ukształtowane partie działające już od dziesięcioleci, z potężną bazą materialną i osobową. Z takimi partiami mały, nowy twór nie ma jak konkurować.
  • Odpowiedz
@The_Orz: No to jak się wychodzi z założenia że nie ma po co nawet wstawać z łóżka to niech rządzą nami dziadersi do swego lub naszego końca¯\_(ツ)_/¯ Tak się jaracie tą młodą finlandzką premier że taka seksowna a mnie ciekawi skąd się wzięła i w jaki sposób zajęła tak poważne stanowisko w relatywnie młodym wieku 36 lat. Jakoś na zachodzie młodzi dochodzą do głosu i do władzy, nie wiem już
  • Odpowiedz